A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Dofinansowanie do pomp ciepła Bełchatów

2017/04/26 08:31

Ochrona środowiska stała się jednym z priorytetów wielu instytucji publicznych. Zanieczyszczenie powietrza i wysokie zużycie energii mają negatywne konsekwencje nie tylko z finansowego punktu widzenia, ale też dla zdrowia społeczeństwa. Dlatego różnorodne inicjatywy, których celem jest oszczędzanie energii oraz ograniczanie emisji szkodliwych substancji do środowiska są obecnie coraz częściej wspierane finansowo. O dotacje starają się przedsiębiorstwa produkcyjne i otwierające się dopiero firmy. Dofinansowanie na nowoczesne formy ogrzewania budynków należy się jednak także osobom prywatnym. Każdy właściciel domu może ubiegać się o zwrot części kosztów instalacji np. pompy ciepła czy też inwestycji w lepszą termoizolację budynku.


Nam, jako producentowi ekologicznych urządzeń grzewczych, zależy na tym, aby informacja o możliwości uzyskania dofinansowania do pomp ciepła dotarła do jak największej ilości osób. Instalacja opartego na pompie ciepła systemu grzewczego to coraz chętniej podejmowana inwestycja. Urządzenia te są wydajne, tanie w eksploatacji (zużywają bardzo niewielkie ilości energii) i przede wszystkim ekologiczne. Dofinansowanie do pomp ciepła ma za zadanie zachęcić do ich stosowania – zarówno w nowo budowanych domach, jak i w budynkach już stojących, w których planowana jest modernizacja systemu grzewczego.


Bełchatów – staraj się o dofinansowanie do pomp ciepła z naszą pomocą


Wiele osób jest zniechęconych poprzez zawiłe – ich zdaniem – formalności związane z uzyskiwaniem podobnych dotacji. Wyliczona suma dofinansowania staje się jednak bardzo poważnym argumentem. Kilka tysięcy złotych to zdecydowanie duża ulga w kosztach inwestycji. Dlatego warto poświęcić swój czas na to, by skompletować dokumentację i zawalczyć o należne z publicznych środków dofinansowanie. Zwłaszcza, gdy można uzyskać pomoc w tej kwestii, np. ze strony producenta pomp ciepła apic. Oferujemy doradztwo nie tylko w sprawie doboru urządzenia do określonego budynku, ale także podczas starania się o pieniądze z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej czy też z Funduszu Termomodernizacji i Remontów. Pomożemy we wszystkich formalnościach, dobierzemy właściwą pompę i dostarczymy ją do Twojego domu oraz zajmiemy się jej instalacją (oferujemy usługi instalacyjne w wielu miejscach w Polsce). Zachęcamy serdecznie wszystkich zainteresowanych tym rozwiązaniem mieszkańców Bełchatowa oraz innych miejscowości. Czekamy na kontakt!