A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Dofinansowanie do pomp ciepła Nowy Dwór Mazowiecki

2018/04/10 18:16

Uzyskanie dofinansowania do pompy ciepła do świetny sposób na oszczędność przy dokonywaniu inwestycji we własny dom. Warto zainteresować się tą możliwością i uzyskać z niej największą możliwą korzyść.


Szukanie oszczędności to nie to samo co pazerność czy materializm. Jest to pozytywna cecha osób przedsiębiorczych – tych, które znają wartość pieniądza i wiedzą, jak go używać, aby korzyści były jak największe. Zwłaszcza w przypadku dużych inwestycji szukanie możliwości zmniejszenia kosztów przedsięwzięcia to pożądane działanie. Osoby, które i tak planują termomodernizację budynku – wymianę źródła ciepła na pompę ciepła, ocieplenie elewacji i dachu, wymianę lub uszczelnienie okien i drzwi – powinny skorzystać z opcji dofinansowania i sprawić, że w mniejszym stopniu inwestycja obciąży ich kieszeń.


Nowy Dwór Mazowiecki – oszczędź na zakupie pompy ciepła dzięki dofinansowaniu


W jaki sposób można oszczędzić podczas termomodernizacji budynku mieszkalnego lub użytkowego? Przedsięwzięcia z tym związane, takie jak:

  • wymiana starego systemu grzewczego na ekologiczny,

  • wymiana drzwi, okien i innych elementów konstrukcyjnych o niskim wskaźniku termoizolacyjności,

  • ocieplenie budynku,

mogą być dofinansowywane z funduszy publicznych. Oczywiście nie wszystkie zakupy i czynności zaliczają się do kosztów kwalifikowanych przedsięwzięcia. Jednak nawet wtedy opcja ta jest bardzo korzystna dla beneficjenta, któremu uda się uzyskać dofinansowanie.


Dotacja obejmuje między innymi zakup pompy ciepła jako ekologicznego i wydajnego urządzenia grzewczego. Mieszkańcy Nowego Dworu Mazowieckiego mają możliwość zaopatrzyć się w taki sprzęt za pośrednictwem firmy apic. Nasze pompy dostępne są w całym województwie mazowieckim, dostarczamy je także do innych lokalizacji w Polsce. Ich zakup pozwala nie tylko oszczędzić na ogrzewaniu budynku, ale także zmniejszyć koszty inwestycji termomodernizacyjnej.


Wszystkie osoby, które zainteresowane są zakupem pompy ciepła lub szczegółami dotyczącymi warunków uzyskiwania dofinansowań na ten cel, mogą skontaktować się z nami. Jako producent urządzeń grzewczych możemy nie tylko doradzić w doborze sprzętu, ale także pomóc w uzyskaniu kredytu i dotacji.


Serdecznie zapraszamy mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego do kontaktu!