A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Dofinansowanie do pomp ciepła Ostrów Mazowiecka

2018/06/18 21:22

Warto korzystać z opcji dofinansowań, które stwarzają różnorodne instytucje publiczne. Celem takich działań jest zachęcenie osób prywatnych i firm w dokonywanie pożądanych z jakichś względów inwestycji. Dlaczego pożądane są akurat pompy ciepła? Są to urządzenia ekologiczne, które pozwalają oszczędzać surowce, eliminują emisję niebezpiecznych substancji do środowiska i wykorzystują naturalne źródła energii. Dlatego też ich zakup może być objęty dofinansowaniem i z opcji tej zdecydowanie warto skorzystać, chcąc obniżyć własny wkład finansowy w przedsięwzięcie termomodernizacyjne.


Dofinansowanie do pomp ciepła może wynieść do 20%, a nawet do 40% kosztów kwalifikowanych – w zależności od źródła, z którego pobierana ma być dotacja. Wszystkie szczegóły są oczywiście łatwo dostępne w internecie, więc każdy zainteresowany może bez problemu zdobyć niezbędne informacje. My – jako producent pomp ciepła – także oferujemy naszą pomoc w tej kwestii. Chętnie doradzimy zarówno w wyborze samego urządzenia, jak i w związanych z tym aspektach finansowych.


Atrakcyjne dofinansowania do pomp ciepła


Dlaczego warto wykorzystać opcję dofinansowania? Jest to pytanie retoryczne, ponieważ korzyść finansowa jest niezaprzeczalna i staje się pierwszą, oczywistą odpowiedzią. Warto jednak zaznaczyć kilka plusów inwestycji właśnie w pompę ciepła i wspomnieć o jej przewadze nad innymi urządzeniami grzewczymi, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i ceny.


Pompa ciepła to urządzenie:

  • wydajne i ciche,

  • łatwe w obsłudze,

  • bezawaryjne,

  • wielofunkcyjne,

  • nowoczesne,

  • zdolne do sprawnej, efektywnej pracy przez wiele lat,

  • opłacalne finansowo.

Gdy doda się do tego fakt, że część inwestycji mogą pokryć fundusze publiczne, to decyzja o takim przedsięwzięciu wydaje się być strzałem w dziesiątkę.


Dlatego też serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą inwestycją do kontaktu z nami – szczególnie zwracamy się do mieszkańców Ostrowi Mazowieckiej, którzy mogą skorzystać z naszych produktów i usług w swojej okolicy. Można się z nami skontaktować mailowo, telefonicznie, za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www lub osobiście – z naszą siedzibą lub z którymś z dystrybutorów naszych produktów. Służymy poradą i – oczywiście – najwyższej klasy produktami. Zapraszamy do współpracy!