A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Dofinansowanie do pomp ciepła Pabianice

2017/04/19 10:41

Wiele gałęzi gospodarki rozwija się dzięki postępowi technologicznemu. Zjawisko to zauważalne jest w wielu sferach naszego codziennego życia i coraz częściej dokonujemy wyborów dotyczących naszej codzienności właśnie w oparciu o możliwości, które współcześnie stwarza nam dostępna technologia.


Konsumenci coraz bardziej świadomie wybierają. Mają coraz większą wiedzę na temat dostępnych możliwości, potrafią przeanalizować mocne i słabe strony danego rozwiązania i podjąć decyzję tak, aby jak najlepiej spełnić swoje własne potrzeby. Odnosi się to między innymi do inwestycji budowlanych i remontowych, w tym do wyboru systemu grzewczego dla budynku. Coraz więcej osób, dzięki powszechnemu dostępowi do informacji, ma świadomość tego, jaki sposób ogrzewania budynku warto wybrać, na którym można najwięcej oszczędzić, który jest najbardziej ekologiczny, a do którego można uzyskać dofinansowanie.


Instalujesz pompę ciepła w Pabianicach? Postaraj się o dofinansowanie


Programy promujące ekologiczne rozwiązania grzewcze stanowią dodatkową motywację przy wyborze konkretnych urządzeń. Dofinansowanie można otrzymać np. instalując w swoim budynku nowoczesną pompę ciepła. W gruncie rzeczy otrzymuje się tutaj dwie korzyści. Jedną z nich jest niski koszt zakupu i montażu urządzenia - pomniejszony o kwotę dotacji. Drugą jest wejście w posiadanie ekologicznego i ekonomicznego urządzenia dostarczającego energię cieplną. Jego użytkowanie na dłuższą metę jest źródłem niemałych oszczędności.


Jeśli więc planujesz inwestycję w pompę ciepła, warto abyś zapoznał się z możliwością otrzymania dofinansowania na ten cel. Zorientuj się w tym, jakie warunki musi spełnić Twoja inwestycja i Twój budynek, aby część kosztów mogła być zwrócona. Wysokość dotacji będzie oczywiście zależna od kosztu zakupowanego sprzętu, sposobu wdrożenia inwestycji (modernizacja dotychczasowego systemu lub instalacja zupełnie nowego np. w nowo budowanym domu), decyzji kredytowej banku itd. Warto jednak zapoznać się z zasadami przyznawania dofinansowania do pomp ciepła, aby móc możliwie jak najpełniej skorzystać z dostępnych opcji.


Firma apic pomaga swoim klientom z Pabianic w dopełnianiu formalności podczas starania się o dofinansowanie. Skontaktuj się z nami, a chętnie udzielimy Ci szczegółowych informacji zarówno na temat dotacji, jak i konkretnych produktów apic, które może ona objąć– zapraszamy!