A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Dofinansowanie do pomp ciepła Piaseczno

2017/10/03 14:27

Komfort cieplny w domu to bardzo ważna rzecz. Nadchodzą jesienne chłody, wkrótce po nich pojawią się przymrozki, a w końcu mrozy. Przebywanie w chłodnych wnętrzach jest nie tylko nieprzyjemne, ale może też być bardzo niekorzystne dla zdrowia, być źródłem przeziębień i złego samopoczucia. Dlatego też zawsze robi się wszystko, by jesienią i zimą domy były ciepłe, przytulne, komfortowe. Wiąże się to niestety z dużymi wydatkami, zwłaszcza jeśli budynki są ogrzewane za pomocą pieców lub kotłów starszej generacji, opalanych takimi surowcami opałowymi jak drewno, węgiel czy gaz. Każdego roku wydatek ten jest dużym obciążeniem dla budżetu domowego.


Z drugiej jednak strony, wymiana systemu grzewczego także nie należy do tanich inwestycji. Trzeba nie tylko kupić i zainstalować nowe urządzenie grzewcze, ale zwykle wymienić także cały system ogrzewania oraz instalację c.w.u. Na szczęście na takie inwestycje można dostać dofinansowanie, a wtedy ich koszty znacznie się zmniejszają.


Pompy ciepła – taniej dzięki dofinansowaniu


Dofinansowania, które można uzyskać z Funduszu Termomodernizacji i Remontów bądź z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, mogą pokryć część kosztów przedsięwzięcia termomodernizacyjnego w domu. Koszty kwalifikowane obejmują między innymi zakup i instalację ekologicznego źródła ciepła – czyli np. pompy ciepła. Dzięki takiemu rozwiązaniu inwestycji można dokonać taniej, a jeśli podejmie się współpracę z odpowiednimi fachowcami, wszystko przebiegnie sprawnie i w pełni profesjonalnie.


W tym aspekcie polecamy współpracę z apic - firmą, która:

  • produkuje gruntowe, wodne i powietrzne pompy ciepła i dostarcza je na rynek polski oraz rynki zagraniczne,

  • wykonuje prace projektowe i instalacyjne,

  • oferuje fachowe doradztwo w kwestii doboru urządzenia grzewczego, a także jego instalacji oraz przebiegu całego przedsięwzięcia termomodernizacyjnego,

  • pomaga w uzyskiwaniu dofinansowań,

  • wystawia gwarancję na zakupione sprzęty, a także oferuje ich serwis na terenie całego kraju.


Jeśli jesteś mieszkańcem Piaseczna, podejmij współpracę z apic design i dokonaj trafnej inwestycji, dzięki której uzyskasz komfortową temperaturę w domu na czas całego okresu grzewczego. Z dofinansowaniem możesz tego dokonać na znacznie korzystniejszych warunkach, a ogrzewanie domu już nigdy nie będzie się wiązało z wysokimi kosztami. Zapraszamy do kontaktu!