A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Dofinansowanie do pomp ciepła Zgierz

2017/05/10 13:07

Inwestycje budowlane i remontowe nie należą do tanich. W zależności od skali przedsięwzięcia mogą wynosić od kilkunastu, nawet do kilkuset tysięcy złotych. Nawet jeśli nie dokonuje się w domu generalnego remontu, a jedynie wymiany jednej z instalacji, całkowity koszt może się okazać bardzo wysoki. Jednak w przypadku wymiany instalacji grzewczej i określonych prac termomodernizacyjnych można się ubiegać o dofinansowanie. Dotyczy to sytuacji, gdy nowy system grzewczy ma być oparty na odnawialnych źródłach energii, których wykorzystanie jest wspierane przez instytucje publiczne. Dofinansowania obejmują zatem także pompy ciepła – jedną z najbardziej wydajnych, opłacalnych i ekologicznych form ogrzewania domu i podgrzewania ciepłej wody użytkowej. O takie dofinansowanie do pomp ciepła można starać się także w Zgierzu.


Zgierz – uzyskaj dofinansowanie do pomp ciepła


Dofinansowania do tego typu inwestycji przysługują właścicielom budynków, którzy dopełnią formalności i złożą wniosek w odpowiedniej instytucji (w zależności od regionu Polski). Dzięki takiej dotacji można obniżyć wydatki wyłożone na inwestycję z własnej kieszeni. Oszczędności płynące z użytkowania pompy ciepła przez kolejne lata pozwolą natomiast szybko zapomnieć o poświęconych na ten cel pieniądzach.


Zachęcamy wszystkich interesowanych ze Zgierza do tego, aby zgłosili się do nas w tej sprawie. Jako producent pomp ciepła zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji grzewczej w budynku:

  • na podstawie analizy pomagamy wybrać pompę ciepła adekwatną do zapotrzebowania budynku na energię cieplną; przedstawiamy ofertę produktową i razem z klientem dobieramy konkretne urządzenie, które zostanie zainstalowane w domu,

  • skutecznie pomagamy uzyskać dofinansowanie do pomp ciepła,

  • realizujemy prace instalacyjne (współpracujemy w tym zakresie z instalatorami na terenie całej Polski, więc z usług instalacyjnych mogą skorzystać także mieszkańcy Zgierza),

  • zajmujemy się serwisem urządzenia, a także doradztwem dotyczącym jego użytkowania.


Zachęcamy wszystkich do inwestycji w pompy ciepła. Są to urządzenia ekologiczne, dzięki którym można oszczędzić niemałe kwoty na ogrzewaniu domu. Koszt inwestycji po niedługim czasie się zwraca, a możliwość uzyskania dofinansowania to dodatkowy argument, który przemawia za instalacją właśnie tej technologii grzewczej w domu. Chętnie przedstawimy więcej informacji na temat działania pomp ciepła, dostępnych produktów oraz możliwości otrzymania dotacji. Zapraszamy do kontaktu!