A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Dofinansowanie do pomp ciepła Żyrardów

2017/11/15 13:06

Osobom, które planują inwestycje termomodernizacyjne w budynkach, których są właścicielami lub użytkownikami wieczystymi, przysługują różnorodne formy dofinansowań i dotacji. Warto się z nimi zapoznać, zorientować się w warunkach ich uzyskiwania oraz postarać się o możliwie jak najwyższą kwotę. Dotacje te obejmują zakup nowego urządzenia grzewczego o ekonomicznym i ekologicznym funkcjonowaniu - czyli między innymi pompy ciepła. Jeśli wymieniasz system grzewczy w swoim budynku lub decydujesz właśnie o tym, w jaki sposób ogrzewać powstający obecnie budynek, pompy ciepłą są zdecydowanie rozwiązaniem wartym rozważenia.


Dlaczego warto zainwestować w pompę ciepła?


Dofinansowanie jest oczywiście tylko jednym z wielu argumentów, które przemawiają za taką inwestycją. Warto spojrzeć na nią z finansowego punktu widzenia, ale pod nieco innym kątem: pod kątem oszczędności w ciągu najbliższych lat użytkowania. W przypadku pomp ciepła koszty ogrzania budynku są wyjątkowo niskie, a urządzenia te pracują na tyle wydajnie, że nie ma ryzyka, że dom będzie niedogrzany, a domownicy niezadowoleni.


Ponadto pompy ciepła:

  • działają w sposób przyjazny środowisku – nie emitują do środowiska żadnych szkodliwych substancji, opierają się wyłącznie na odnawialnych źródłach energii;

  • mają wieloletnią gwarancję producenta i bezproblemowo służą użytkownikom przez długie lata,

  • pracują w sposób cichy i nieingerujący w codzienne życie domowników; nie wymagają praktycznie żadnej obsługi.


Żyrardów – dowiedz się więcej o dofinansowaniu do pomp ciepła


Powyższe argumenty jeśli jeszcze Cię nie przekonały w stu procentach, to na pewno zwróciły przynajmniej Twoją uwagę na to rozwiązanie grzewcze. Jeśli zdecydujesz się na zakup pompy ciepła, pamiętaj aby dowiedzieć się jak najwięcej o opcjach dofinansowania na ten cel dostępnych w Żyrardowie. Chętnie służymy pomocą w tej kwestii. Jako specjaliści w tej dziedzinie jesteśmy w stanie nie tylko idealnie dobrać konkretny model urządzenia do zapotrzebowania budynku i jego mieszkańców/użytkowników, ale także zaplanować i zrealizować wszystkie prace instalacyjne oraz pomóc w dopełnianiu formalności dotyczących dotacji. Obsługujemy inwestycję kompleksowo, dzięki czemu przebiega ona zawsze sprawnie i bez komplikacji, a jej koszty mogą być znacznie niższe. Skontaktuj się z nami, aby poznać wszystkie szczegóły oferty – zapraszamy!