A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Jakiej firmy pompa ciepła? Producenci Ciechanów

2017/10/16 14:12

Utrzymanie w domu ciepła w okresie jesienno-zimowym jest kwestią ważną z punktu widzenia komfortu domowników, ale nie tylko. Najistotniejsze jest to, by w tym niebezpiecznym dla zdrowia okresie uchronić się przed wszelkimi infekcjami, przeziębieniami, osłabieniem, wychłodzeniem. Komfortowe warunki cieplne panujące wewnątrz domu to jeden z podstawowych warunków, które trzeba spełnić, aby jesień i zimę przetrwać zdrowo.


Niestety przestarzałe systemy grzewcze bardzo często nie działają wydajnie, przez co w budynkach panuje chłód. Co więcej, są drogie w utrzymaniu, więc niekiedy trzeba oszczędzać ogrzewając np. tylko część pomieszczeń. Wydatki na opał każdego roku mogą przyprawiać o ból głowy. Dlatego też coraz więcej osób poszukuje alternatywnych sposobów ogrzewania domu i celuje w nowoczesne urządzenia, które nie tylko zapewnią domownikom ciepło, ale także nie narażą właścicieli budynku na zbyt wysokie rachunki. Jednym z takich rozwiązań są pompy ciepła.


Najlepsi producenci pomp ciepła – Ciechanów


Jeśli Ty także należysz do grona osób, które rozważają zakup takiego urządzenia, z pewnością zastanawiasz się nie tylko nad tym, jaki rodzaj i jaką moc urządzenia wybrać, ale także i nad tym, jakiej firmy pompa ciepła okaże się niezawodna. Na to pierwsze pytanie odpowie audyt energetyczny budynku i jego zapotrzebowania na energię cieplną. Na tej podstawie można określić, jaki rodzaj i moc urządzenia dostarczy budynkowi wystarczającą ilość energii cieplnej bez konieczności dogrzewania. Na drugie pytanie odpowiadamy: jeśli szukasz w Ciechanowie producentów pomp ciepła, postaw na apic design. Dlaczego? Oto nasze największe atuty:

  • dostarczamy na rynek nowoczesne urządzenia, które powstały w Polsce, a wykorzystują najlepsze na świecie podzespoły,

  • poza produkcją zajmujemy się także instalacją naszych urządzeń grzewczych przy współpracy z instalatorami świadczącymi usługi na terenie całej Polski,

  • kupując u nas, otrzymujesz gwarancję producenta, która obejmuje także serwis niezależnie od miejsca zamieszkania,

  • nasze urządzenia działają niezawodnie przez wiele lat i funkcjonują właściwie bezobsługowo, wystarczy więc ustawić parametry, a potem nie trzeba się martwić o ogrzewanie budynku i o panującą w nim temperaturę.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami i usługami, poznaj dokładniej naszą ofertę. Zapraszamy do współpracy mieszkańców Ciechanowa i nie tylko. Czekamy na kontakt!