A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Jakiej firmy pompa ciepła? Producenci Głowno

2017/07/17 09:45

Wybór systemu grzewczego dla domu to ważna decyzja, która zaważy na przyszłych kosztach związanych z ogrzewaniem budynku. Po przeanalizowaniu wszystkich argumentów bardzo często wybór pada na pompę ciepła, jako ekologiczny i oszczędny sposób na zapewnienie sobie i bliskim ciepła w domu przez cały rok. Jednak po wybraniu urządzeń grzewczych dla domu inwestorzy stają przed jeszcze jednym dylematem: jakiej firmy pompa ciepła powinna zostać zainstalowana i gdzie szukać ofert sprawdzonych producentów? Dziś chętnie odpowiemy na to pytanie wszystkim mieszkańcom Głowna, którzy postawili zainwestować w nowy system grzewczy.


Głowno – sprawdzeni producenci pomp ciepła


Realizując tak dużą i kosztowną inwestycję, warto zaufać sprawdzonym firmom – takim, które cieszą się dobrą opinią na rynku i których produkty są dobrze oceniane przez użytkowników. Do takich właśnie firm należy apic – polski producent nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań grzewczych, który oferuje swoje produkty zarówno na terenie województwa łódzkiego (czyli m.in. w Głownie), jak i w całej Polsce.


Apic słynie z wysokiej jakości i szerokiej gamy produktowej. Mamy w swoim asortymencie różne rodzaje pomp ciepła o różnej mocy. Chętnie doradzamy naszym klientom w kwestii zakupu konkretnego urządzenia. Na podstawie przeprowadzonego audytu energetycznego budynku jesteśmy w stanie ocenić, jakie jest jego zapotrzebowanie na ciepło i która z naszych pomp ciepła w pełni je zaspokoi.


Nasi klienci cenią nie tylko jakość i atrakcyjną cenę naszych urządzeń, ale również fachowe doradztwo i doskonały kontakt w czasie współpracy. Jeśli więc zastanawiasz się, jakiej firmy pompę ciepła kupić, skorzystaj z oferty apic, a z pewnością nie pożałujesz swojego wyboru i już wkrótce polecisz nas innym.


Pompy ciepła najwyższej jakości - postaw na produkty firmy apic!


Na wszystkie nasze urządzenia udzielamy gwarancji, która obejmuje także obsługę serwisową. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do funkcjonowania pompy ciepła, ustawień, parametrów i innych kwestii technicznych, można się z nami skontaktować i zadać nurtujące pytania. Nasza pomoc może się również okazać cenna podczas ubiegania się o dotacje na termomodernizację budynku w Głownie, której częścią może być wymiana starego systemu grzewczego na oparty na pompie ciepła. Więcej informacji chętnie udzielimy telefonicznie – zapraszamy do kontaktu!