A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Jakiej firmy pompa ciepła? Producenci Grodzisk Mazowiecki

2018/02/19 18:55

Chcesz wiedzieć, jakiej firmy pompa ciepła będzie strzałem w dziesiątkę w przypadku Twojego budynku? Aby wybrać właściwą markę i model, musisz odpowiedzieć sobie na kilka pytań:

  • Jakie jest zapotrzebowanie budynku na ciepło?

  • Jaki rodzaj pompy ciepła chcesz zainstalować?

  • Ile możesz wydać na zakup pompy?

  • Jacy producenci oferują swoje produkty w Twojej okolicy?

  • Na jakich dodatkowych usługach Ci zależy (wykonanie projektu, montaż, obsługa serwisowa)?

Gdy już uzyskasz te odpowiedzi, wybór konkretnego urządzenia będzie o wiele prostszy. Aby ułatwić odpowiedź na część z powyższych pytań, prezentujemy ofertę firmy apic. Jesteśmy producentem nowoczesnych pomp ciepła, które sprawdzają się zarówno w przypadku domów mieszkalnych, jak i innych budynków. Sprawdź, jakie produkty możesz kupić w Grodzisku Mazowieckim.


Apic design – producent pomp ciepła, któremu warto zaufać


Jesteśmy polską firmą, która działa na rynku już od kilkunastu lat. Sprzedajemy nasze produkty zarówno w kraju, jak i za granicą. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie oraz najlepsze na świecie podzespoły. W efekcie oferujemy niezawodne urządzenia grzewcze, które funkcjonują już w setkach budynków w całej Polsce i zapewniają ich mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo, a przy tym nie mają szkodliwego wpływu na środowisko i pozwalają na oszczędności finansowe.


W Grodzisku Mazowieckim możesz kupić oferowane przez apic:

  • gruntowe pompy ciepła,

  • wodne pompy ciepła,

  • powietrzne pompy ciepła.

Nasze urządzenia dostosowane są do potrzeb różnych budynków oraz do zróżnicowanego klimatu na terenie Polski i w całej Europie. Warto zapoznać się z parametrami oraz docelowym przeznaczeniem i możliwościami poszczególnych modeli, dzięki czemu łatwiej będzie dobrać urządzenie do zapotrzebowania budynku i oczekiwań jego mieszkańców. W każdej z wyżej wymienionych kategorii można znaleźć kilka lub kilkanaście modeli pomp ciepła o różnej mocy grzewczej. Wszystkie natomiast posiadają 5-letnią gwarancję producenta, w ramach której oferujemy między innymi serwis.


Nasze pompy charakteryzują się wysoką wydajnością, bezawaryjnością i łatwą obsługą. Zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu z nami w celu uzyskania szczegółów dotyczących poszczególnych produktów i usług. Zapraszamy do współpracy mieszkańców Grodziska Mazowieckiego i okolic.