A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Jakiej firmy pompa ciepła? Producenci Józefów

2018/08/24 11:46

Wydaje Ci się, że zamawiając pompę ciepła, nie ma znaczenia, którego producenta wybierzesz? Nic bardziej mylnego! Choć wszystkie urządzenia obecne na rynku muszą spełniać pewne normy i standardy techniczne, to warto jednak postawić na producentów, którzy gwarantują zarówno wysoką jakość sprzętów, jak i fachową obsługę i pomoc w inwestycji. To świadczy o ich podejściu do klienta, a jak wiadomo, od tego właśnie zaczyna się udana współpraca.


Jakiej firmy pompę ciepła warto kupić?


W Polsce można się zaopatrzyć w pompy ciepła różnych producentów, jednak dlaczego by nie postawić właśnie na rodzimego wytwórcę? Apic to polska firma, która oparta jest na doświadczeniu, wiedzy i kompetencjach polskich inżynierów. W produkcji korzystamy też jednak ze światowego dorobku w branży ogrzewnictwa, stosując w naszych pompach sprowadzane z zagranicy podzespoły, wykorzystując tylko najlepsze części i materiały oraz wzorując się na światowych liderach w tej branży pod względem standardów obsługi klienta i jakości oferowanej usługi.


Producenci pomp ciepła i ich oferty


Producenci pomp ciepła nie zawsze gwarantują cokolwiek poza samym urządzeniem. U nas jest jednak inaczej. W ramach naszych usług możesz skorzystać także z:

  • fachowego doradztwa,

  • usług instalatorów,

  • pomocy w uzyskaniu dofinansowań i załatwianiu innych formalności,

  • 5-letniej gwarancji oraz fachowej obsługi serwisowej.


W Józefowie masz tak samo wiele możliwości pod względem inwestycji w urządzenia grzewcze jak i w innych polskich miastach. Działamy bowiem na terenie całego województwa mazowieckiego oraz poza jego granicami. Podejmując z nami współpracę, możesz mieć pewność, że zadbamy o każdy detal i że będziesz zadowolony zarówno z otrzymanego sprzętu, jak i z przebiegu inwestycji.


Kup pompę ciepła apic i ciesz się udaną inwestycją


Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami pomp ciepła, z ich parametrami oraz cenami. Na jakiekolwiek pytania chętnie odpowiemy telefonicznie lub mailowo. Mamy nadzieję, że po lekturze tego artykułu nie będziesz już zastanawiał się, jakiej firmy pompę ciepła kupić, tylko od razu zwrócisz się do nas. Dołożymy wszelkich starań, aby Twoja inwestycja była udana, satysfakcjonująca i bezstresowa. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Józefowa i okolic!