A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Jakiej firmy pompa ciepła? Producenci Legionowo

2017/09/11 09:25

Pompy ciepła – nowoczesne i ekologiczne urządzenia grzewcze – zdobywają coraz większą popularność na całym świecie, w tym także w Polsce. Osoby, które chciałyby zaopatrzyć się w takie urządzenia, często mają problem z ich wyborem. Zastanawiają się:

  • Jaki rodzaj pompy ciepła wybrać? Gruntową? Wodną? Powietrzną?

  • Jaka moc pompy ciepła będzie wystarczająca dla danego budynku?

  • Jakiej firmy pompę ciepła warto kupić? Czy oferty różnych producentów różnią się od siebie?

  • Jak przebiega proces związany z montażem i czy trzeba się do niego jakoś przygotować?

Odpowiedzi na te pytania znajdują się poniżej – dowiedz się więcej o pompach ciepła, ich zakupie i instalacji.

Co musisz wiedzieć o pompach ciepła?


Zanim zdecydujesz się na zastosowanie takiego źródła ciepła w swoim budynku, warto abyś wiedział, że różne rodzaje pomp ciepła przeznaczone są do różnego rodzaju budynków. Wodne pompy ciepła można zainstalować tam, gdzie przy budynku znajduje się wydajna studnia – tak aby urządzenie miało skąd czerpać energię. Gruntowe pompy ciepła instalowane są zwykle na większych posesjach, ponieważ do ich montażu potrzebna jest nieco większa przestrzeń. Wszystkich szczegółowych informacji dotyczących warunków, w których sprawdzi się określone urządzenie, mogą udzielić producenci. Specjaliści pomogą też dobrać moc pompy ciepła do zapotrzebowania energetycznego budynku.

Legionowo – jakiej firmy pompę ciepła można tu kupić?


Jeśli chodzi o producentów pomp ciepła, można ich znaleźć w Polsce wielu, a ich propozycje są różnorodne. Najlepiej jednak zgłosić się do firmy o dobrej opinii, która zdobyła już zaufanie setek klientów. Firmą taka jest apic design, producent rozwiązań grzewczych, w które zaopatrzyć się można między innymi w Legionowie. Umożliwia to sklep internetowy, za pośrednictwem którego można zakupić pompy ciepła bez względu na miejsce zamieszkania. Klienci, którzy skontaktują się z nami bezpośrednio, mogą też skorzystać z oferowanych przez nas usług instalacyjnych. Podczas rozmowy przedstawimy wszystkie szczegóły dotyczące przebiegu instalacji. Zadbamy też o to, aby skontaktować się z partnerami naszej firmy – autoryzowanymi instalatorami, którzy wykonają usługę montażu poprawnie, bezpiecznie i sprawnie.


Zapoznaj się z produktami apic i dobierz rozwiązanie grzewcze do swojego domu w Legionowie. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej. Zapraszamy!