A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Jakiej firmy pompa ciepła? Producenci Łowicz

2017/06/05 07:52

Łowicz nie słynie co prawda z produkcji pomp ciepła, a z innych wyrobów, głównie spożywczych, jednak niewątpliwie jego mieszkańcy także korzystają z nowoczesnych i ekologicznych systemów grzewczych. W związku z tym ich producenci muszą zadbać o to, by łowiczanie mieli dostęp do najlepszej jakości urządzeń bez konieczności odwiedzania daleko położonych punktów sprzedaży.


Jako producent pomp ciepła, postanowiliśmy udostępniać nasze produkty mieszkańcom Łowicza na dwa sposoby: bezpośrednio, w położonych nieopodal punktach dystrybucji, oraz za pośrednictwem naszej strony internetowej – sklepu on-line, w którym można zapoznać się z naszymi urządzeniami, poznać dokładnie ich parametry techniczne i zamówić jedno z nich.


Łowicz – jakiej firmy pompa ciepła sprawdzi się w Twoim domu?


Oczywiście każdy mieszkaniec Łowicza może wybierać pomiędzy różnymi producentami urządzeń grzewczych, jednak możemy zapewnić, że produkty apic zasługują na wyjątkową uwagę. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że gwarantują wydajne działanie przez wiele lat. Ich ceny są atrakcyjne, a fakt, że powstały w Polsce, w wyniku pracy polskich inżynierów i konstruktorów, to ich dodatkowy atut.


Pompy ciepła firmy apic są cenione przez dotychczasowych użytkowników za swoją niezawodność, wydajność i ekonomiczne działanie. Sprawdzają się zarówno w niedużych domach, jak i w większych budynkach. Aby właściwie dobrać pompę ciepła, należy obliczyć zapotrzebowanie energetyczne budynku, a następnie postawić na model o odpowiedniej mocy grzewczej.


Co więcej, na tego typu urządzenia można otrzymać dofinansowanie, które znacznie zmniejsza koszty poniesione na zakup i instalację systemu grzewczego. Warto zorientować się w możliwościach otrzymania dotacji w Łowiczu i okolicach.


Łowicz – kup pompę ciepła dobrej firmy i oszczędzaj


Serdecznie zapraszamy do kontaktu z apic w sprawie zakupu pomp ciepła. Mamy w swojej ofercie pompy ciepła typu woda-woda, glikol-woda i ziemia-woda, oferujemy tez pompy bez odwiertów. Z naszą pomocą łatwo będzie wybrać najodpowiedniejsze dla danego budynku urządzenie oraz uzyskać dofinansowanie na jego zakup i instalację. Inwestycja w nowoczesny, ekologiczny system ogrzewania budynku zwraca się bardzo szybko, a następnie zaczyna przynosić wymierne korzyści finansowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – czekamy na kontakt i życzymy udanej inwestycji!