A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Jakiej firmy pompa ciepła? Producenci Marki

2018/03/06 18:32

Pompa ciepła – to rozwiązanie idealne nie tylko dla domów na wsi, do których zwykle przynależy sporej wielkości działka. Oczywiście mając do dyspozycji duży teren, ma się do wyboru więcej rodzajów pomp ciepła, ponieważ istnieje możliwość wykonania odwiertów i położenia kolektorów pionowych, jak i poziomych. Jednak nie znaczy to, że w budynku bez działki nie można skorzystać z tego ekologicznego rozwiązania grzewczego. Istnieją też przecież powietrzne pompy ciepła, które instalowane są bez wykonywania odwiertów. Wystarczy trochę researchu – przejrzenie ofert, opinii na forach internetowych i artykułów eksperckich – aby dowiedzieć się, jaki rodzaj i jakiej firmy pompę ciepła najlepiej jest kupić w Markach.


Apic – gruntowe, wodne i powietrzne pompy ciepła dostępne w Markach


Producentem pomp ciepła, który bez wątpienia zasługuje na uwagę w Markach jest apic. Ta polska firma od lat zajmuje się produkcją i dostarczaniem na rynek ekologicznych rozwiązań grzewczych – pomp ciepła najnowszej generacji. Wykorzystanie najnowocześniejszych technologii podczas produkcji i testów urządzeń apic pozwala zaoferować najwyższą jakość i światową klasę.


Na jakie kwestie należy zwrócić uwagę, wybierając pompę ciepła?

  • zapotrzebowanie energetyczne budynku (na tej podstawie wybierana jest moc pompy),

  • warunki panujące na terenie, na którym postawiony jest budynek (czy jest możliwość i sens wykonywania odwiertów),

  • propozycje cenowe producentów (porównanie ofert cenowych w przypadku podobnych pod względem parametrów urządzeń różnych marek).

Porównując oferty różnych firm, z pewnością zwrócisz uwagę na atrakcyjność naszej oferty. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki "Lista produktów", gdzie znaleźć można wszystkie nasze propozycje.


Jakiej firmy pompę ciepła warto kupić? Odpowiedź to apic!


Jeśli zdecydujesz się na zakup pompy ciepła firmy apic, bardzo chętnie pomożemy Ci zarówno w doborze konkretnego modelu, jak i w kwestiach projektowych i instalacyjnych. Możesz zaufać naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.


Nasze urządzenia działają

  • wydajnie,

  • ekologicznie,

  • oszczędnie,

  • cicho,

  • intuicyjnie (łatwa obsługa).


Są też objęte 5-letnią gwarancją, w ramach której dostępny jest darmowy serwis oraz konsultacje w sprawie działania pompy. Serdecznie zapraszamy do współpracy mieszkańców Marek oraz sąsiadujących miast – czekamy na kontakt i życzymy trafnej decyzji inwestycyjnej!