A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Jakiej firmy pompa ciepła? Producenci Mińsk Mazowiecki

2017/11/22 19:56

Pierwsze przymrozki już zawitały w tym roku do Polski i zaczynamy ustawiać coraz wyższe temperatury w termostatach. Komfort cieplny w okresie jesienno-zimowym jest bardzo ważny. Chodzi nie tylko o nasze samopoczucie i przyjemność przebywania w ciepłym, przytulnym domu, ale także o kwestie zdrowotne. Długotrwałe przesiadywanie w chłodnych pomieszczeniach może bardzo negatywnie odbić się na naszym zdrowiu – obniżyć odporność i skutkować infekcjami i przeziębieniami.


Podstawą komfortu cieplnego w domu jest wydajnie pracujący system grzewczy oraz właściwe zabezpieczenie budynku przed utratą ciepła. Ta druga kwestia wiąże się z koniecznością instalacji drzwi i okien o wysokich parametrach termoizolacyjnych, a także z dociepleniem elewacji budynku oraz dachu. Ta pierwsza zaś jest domeną formy apic – jednego z działających na polskim rynku producentów pomp ciepła i bez wątpienia najlepszego z nich.

Mińsk Mazowiecki – kup w swojej okolicy pompę ciepła od cenionego producenta


Co takiego jest w pompach ciepła, że decyduje się na nie coraz więcej osób? Ich podstawowe i najczęściej podkreślane zalety to:

  • wydajność pracy – skuteczne ogrzewanie budynku niezależnie od jego rozmiarów (oczywiście warunkiem jest dobranie urządzenia o odpowiedniej mocy),

  • oszczędność – minimalne wykorzystanie energii elektrycznej przy maksymalnej wydajności pracy,

  • ekologiczność – wykorzystywanie naturalnych źródeł energii (energia z wód gruntowych, powietrza, gruntów),

  • opłacalność – koszty ogrzewania budynku maleją w stosunku do innych urządzeń grzewczych (pieców, kotłów).


Jeśli masz dostęp do urządzeń wysokiej jakości, cenionych na rynku – skorzystaj z możliwości i kup jedno z nich, a z pewnością nie pożałujesz.


W Mińsku Mazowieckim swoje produkty oferuje firma apic – producent działający od lat na rynku i doskonale znający potrzeby i oczekiwania klientów. Nasze produkty ogrzewają już setki domów w całej Polsce, a klienci chwalą ich funkcjonalność i wydajną pracę.


Jeśli nie wiesz, jakiej firmy kupić pompę ciepła, skontaktuj się z nami, a dostarczymy ją pod Twoje drzwi niezależnie od tego, gdzie mieszkasz. Zajmujemy się także pracami instalacyjnymi, a współpraca z nami może przybrać charakter kompleksowy – całość inwestycji możesz złożyć na naszych barkach, a my chętnie podejmiemy się tego zadania i zaopatrzymy Twój dom w najlepsze dostępne w Polsce źródło energii cieplnej. Zapraszamy do kontaktu!