A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Jakiej firmy pompa ciepła? Producenci Opoczno

2017/06/19 09:41

Pompy ciepła są w Polsce oferowane przez wielu producentów, a dostęp do nich jest łatwy czy to w Opocznie, czy w dowolnym innym mieście. Jednakże nie wszystkie oferowane na rynku produkty są opłacalną i trafną inwestycją. Część z nich zawodzi pod względem technologicznym, inne mają niewystarczające parametry techniczne, a jeszcze inne są po prostu zdecydowanie zbyt drogie.


Jest jednak firma, która oferuje w Polsce produkty niezawodne, wysokiej jakości i w konkurencyjnych cenach. Jeśli nie wiesz, jakiej firmy pompę ciepła wybrać, odpowiedzią jest apic!


Apic – wybierz pompę ciepła od sprawdzonej firmy


Pompy ciepła, które oferujemy naszym klientom, to urządzenia najwyższej jakości. Powstały jako efekt pracy polskich inżynierów, produkowane są w Polsce i wykorzystują polską myśl technologiczną. Do ich produkcji wykorzystywane są najlepsze na świecie podzespoły, a przy tym ich cena może jak najbardziej konkurować z propozycjami zagranicznych producentów.


Gdzie w Opocznie można dostać jedno z naszych urządzeń grzewczych? Są dwie opcje: albo wybrać się do jednego z naszych punktów sprzedaży w okolicy, albo kupić je za pośrednictwem sklepu internetowego. W przypadku tej drugiej opcji jesteśmy w stanie wszystkich dodatkowych informacji o naszych urządzeniach udzielić telefonicznie lub mailowo (pełne opisy techniczne oraz parametry pomp ciepła naszej firmy są udostępnione na podstronach poszczególnych produktów).


Jakiej firmy pompę ciepła wybrać?


Podejmując decyzję na temat tego, jakiej firmy pompę ciepła wybrać, warto zwrócić uwagę na takie aspekty jak:

  • jakość,

  • cena,

  • gwarancja producenta,

  • certyfikaty jakości,

  • opinia użytkowników o produktach firmy,

  • wykorzystana do produkcji technologia.


Analiza tych aspektów pozwoli dokonać bardziej świadomej i trafnej decyzji inwestycyjnej.


Opoczno – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty


Zapraszamy mieszkańców Opoczna oraz innych okolicznych miejscowości do podjęcia współpracy z naszą firmą w zakresie pomp ciepła. Skontaktuj się z nami, aby poznać naszą ofertę produktową i usługową. Zainstaluj w swoim domu urządzenie grzewcze, które w stu procentach spełni zapotrzebowanie budynku na energię cieplną. Pomożemy Ci w tym, doradzając wybór konkretnego modelu na podstawie przeprowadzonych wcześniej audytów energetycznych. Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej – zapraszamy!