A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Jakiej firmy pompa ciepła? Producenci Pabianice

2017/04/18 11:16

Inwestując w nowy system grzewczy w domu, staje się przed kilkoma ważnymi decyzjami. Właściwie każdy wybór pociąga za sobą konieczność dokonania kolejnego. Łańcuch ten jest dość długi, na jego końcu najczęściej dokonuje się ostatecznej inwestycji, z której można korzystać przez wiele kojonych lat.


Zanim jednak do tego dojdzie, w pierwszej kolejności trzeba zdecydować, jaki rodzaj urządzenia grzewczego zostanie zainstalowany w budynku. Opcji jest bardzo wiele, jako że technologia grzewcza stale się rozwija, a zapotrzebowanie budynków oraz indywidualne potrzeby ich mieszkańców zróżnicowane. Do chętnie wybieranych urządzeń należą pompy ciepła. Są to rozwiązania ekologiczne i oszczędne, które dodatkowo mogą być współfinansowane ze środków publicznych.


Jeśli więc już zdecydujemy się na zainstalowanie pompy ciepła, kolejnym dylematem będzie: jakiej firmy pompa ciepła sprawdzi się najlepiej? Najlepiej jest stawiać na sprawdzonych producentów. W Pabianicach swoje produkty oferuje apic – polska firma, która wykorzystuje dorobek naszych rodzimych inżynierów raz nowoczesną technologię zdobywającą światowe rynki i wykorzystywaną także w Polsce.


Gdy już rodzaj systemu grzewczego oraz producent zostanie wybrany, pozostaje jeszcze pytanie o typ urządzenia oraz o konkretny model. W podjęciu tej decyzji z pewnością dopomoże wybrany producent. W przypadku apic poza samymi produktami oferowane jest także fachowe doradztwo, pomoc w przygotowaniu projektu oraz pełen zakres usług instalacyjnych. Dzięki temu realizacja tej inwestycji jest znacznie prostsza i zdecydowanie mniej stresująca.


Pompa ciepła – jakiej firmy urządzenia wybrać w Pabianicach?


Postaw na apic! Kupując pompę ciepła w naszej firmie, kupujesz tak naprawdę całą usługę związaną z jej instalacją – łącznie w wykonaniem odwiertów, wykonaniem instalacji c.o. oraz c.w.u., montażem urządzenia, ustawieniem parametrów działania, serwisem gwarancyjnym itd. Oferujemy także pomoc w uzyskiwaniu dofinansowań ze środków publicznych na zakup i instalację urządzenia. Naszym klientom oferujemy usługi kompleksowe na najwyższym poziomie. Współpracujący z nami instalatorzy działają zarówno na terenie Pabianic, jak i w innych częściach Polski. Podejmujemy współpracę wyłącznie z firmami realizującymi usługi w wysokim, zaakceptowanym przez nas standardzie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu i życzymy udanej inwestycji!