A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Jakiej firmy pompa ciepła? Producenci Piaseczno

2017/10/02 13:51

Pompy ciepła to urządzenia, w które warto inwestować. Skutecznie i w oszczędny sposób ogrzeją budynek oraz wodę użytkową dla jego mieszkańców. Sprawdź, w których producentów warto zainwestować, jakiej firmy pompy ciepła dostępne są w Piasecznie i jak można się w nie zaopatrzyć.


Ekologiczne urządzenia grzewcze są obecnie coraz chętniej wybierane przez właścicieli budynków oraz osoby inwestujące w budowę domu i decydujące o tym, jakie instalacje mają w nim powstać. Dlaczego warto inwestować w odnawialne źródła energii? Jest to nie tylko przyjazne środowisku, ale także opłacalne finansowo. Urządzenia takie jak pompy ciepła pozwalają na zminimalizowanie zużycia energii elektrycznej w domu i umożliwiają jego ogrzanie bez wykorzystania materiałów opałowych, np. węgla, drewna, peletu czy gazu. Korzystają one z energii obecnej w środowisku naturalnym – w wodzie, ziemi oraz powietrzu.


Producenci pomp ciepła mają pełne ręce roboty w ostatnich latach. Zapotrzebowanie na ich wyroby wzrasta z każdym rokiem, w miarę jak Polacy odkrywają zalety płynące z ich instalacji. W takie urządzenia można zaopatrzyć się także w Piasecznie – oferuje je tutaj firma apic, polski producent rozwiązań grzewczych. Poznaj dokładniej naszą ofertę!


Pompy ciepła – produkty renomowanej firmy w Piasecznie


Stawiamy na najbardziej praktyczne, najoszczędniejsze i najnowocześniejsze rozwiązania. Dlatego też w naszej ofercie znaleźć można:

  • gruntowe pompy ciepła,

  • wodne pompy ciepła,

  • powietrzne pompy ciepła.


Nasze produkty powstają w Polsce, a kierowane są zarówno na nasz rodzimy runek, jak i za granicę. W ich produkcji wykorzystujemy najnowsze technologie i najlepszej jakości surowce i podzespoły, dzięki czemu mamy pewność, że będą działały niezawodnie i spełniały wszystkie potrzeby użytkowników. Każde z naszych urządzeń otrzymuje gwarancję producenta na minimum 5 lat.


Jeśli zdecydowałeś się już na zakup tego rodzaju urządzenia grzewczego i zastanawiałeś się, która firma oferuje w Piasecznie najlepsze produkty, możesz już zakończyć swoje poszukiwania. Apic design spełni Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami, aby wybrać konkretny model urządzenia oraz złożyć zamówienie. Oferujemy też szeroką gamę usług: usługi projektowe i instalatorskie, doradztwo, pomoc w uzyskiwaniu dofinansowań. Jeśli masz jakiekolwiek pytania – napisz do nas lub zadzwoń. Serdecznie zapraszamy do współpracy.