A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Jakiej firmy pompa ciepła? Producenci Piastów

2018/05/18 09:36

Chcesz wiedzieć, jakiej firmy pompa ciepła najlepiej sprawdzi się w Twoim budynku? Spieszymy z odpowiedzią: apic! Producenci urządzeń grzewczych oferują w Piastowie bardzo wiele możliwości, jednak to apic będzie najlepszym wyborem dla tych, którzy chcą postawić na wydajność, niezawodność i oszczędność. Poznaj bliżej nasze pompy ciepła!


Pompy ciepła Piastów – jakiej firmy urządzenie wybrać?


Pompy ciepła apic dostępne są w bardzo wielu wariantach. Oferujemy:

  • gruntowe pompy ciepła, które sprawdzą się tam, gdzie dostępny jest stosunkowo duży teren wokół budynku,

  • wodne pompy ciepła, wykorzystujące energię z wód gruntowych,

  • powietrzne pompy ciepła, w przypadku których nie trzeba wykonywać odwiertów.


Urządzenia z każdej tej grupy są bardzo zróżnicowane – różnią się mocą, którą należy dobrać do zapotrzebowania energetycznego budynku. Po wykonaniu audytu energetycznego oraz geologicznego można z łatwością wyliczyć moc pompy ciepła, która zaspokoi potrzeby mieszkańców zarówno pod względem ogrzewania budynku, jak i podgrzewania wody użytkowej.


Jeśli chcesz znaleźć w Piastowie pompy ciepła, które spełnią Twoje potrzeby, skontaktuj się z apic. Szeroka gama produktów o zróżnicowanych parametrach to doskonała szansa na znalezienie urządzenia, które sprawdzi się znacznie lepiej niż inne i będzie niezawodnie służyło domownikom i użytkownikom budynku przez długie lata.


Jak kupić pompy ciepła apic?


Jak zaopatrzyć się w nasze urządzenia? Możesz zrobić to na kilka sposobów:

  • skontaktować się z jednym z działających w okolicy dystrybutorów naszych pomp ciepła,

  • zadzwonić do nas i po konsultacji z naszym pracownikiem złożyć zamówienie na jedno z naszych urządzeń,

  • użyć formularza kontaktowego (znaleźć go można pod każdym z opisanych na stronie produktów) i dokonać zakupu przez internet.

Która opcja jest dla Ciebie najwygodniejsza? Wybierz sam! Jeśli nie wiesz, jaki model pompy ciepła powinieneś wybrać, służymy poradą i pomocą. Jako specjaliści w tej branży jesteśmy w stanie przekazać Ci wszystkie informacje zarówno na temat poszczególnych urządzeń, jak i sposobu i parametrów działania pomp ciepła, tak abyś wiedział jak najwięcej o urządzeniu, na które się decydujesz.


Zapraszamy do kontaktu klientów z Piastowa i okolic!