A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Jakiej firmy pompa ciepła? Producenci Piotrków Trybunalski

2017/04/12 14:06

O tym, że warto zainstalować w swoim domu pompę ciepła, a nie inne urządzenie grzewcze, przekonali się już wszyscy ci, którzy mieli okazję z niej korzystać. Korzyści są niemal namacalne. Odczuwa się je zarówno podczas codziennego użytkowania pompy – bezawaryjnego, wydajnego i cichego – jak i podczas regulowania rachunków związanych z ogrzewaniem. Pompa ciepła to rozwiązanie ekonomiczne, które pozwala na duże, naprawdę zauważalne oszczędności na ogrzewaniu budynku oraz wody użytkowej. Jest to także rozwiązanie ekologiczne, wykorzystujące naturalne źródła energii oraz niewielką ilość energii elektrycznej. Ważne jest jednak, aby przez zakupem takiego urządzenia dobrze zastanowić się, jakiej firmy pompa ciepła sprawdzi się najlepiej. Prezentujemy zatem ofertę dostępną w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego.


Piotrków Trybunalski – producenci pomp ciepła warci polecenia to...


Choć na rynku istnieje wiele marek, to w przypadku tego rodzaju urządzeń zdecydowanie warto postawić na polską myśl technologiczną – czyli pompy ciepła apic. Są one połączeniem pracy polskich inżynierów oraz osiągnięć światowej technologii produkcyjnej. Do ich wytworzenia wykorzystywane są podzespoły renomowanych producentów branży chłodniczej. Najwyższa jakość i zaawansowana technologia – to określenia, które z pewnością pasują do produktów apic. Dlatego jeśli poszukujesz producentów pomp ciepła w Piotrkowie Trybunalskim lub w okolicy, i jeśli zastanawiasz się, jakiej firmy produkty warto kupić i zamontować, odpowiedź masz przed oczami.


Jakie pompy ciepła można u nas kupić? W swojej ofercie posiadamy

  • Gruntowe pompy ciepła: pompy ciepła typu GLIKOL-WODA, pompy ciepła typu WODA-WODA, pompy ciepła typu ZIEMIA-WODA.

  • Pompy ciepła BEZ ODWIERTÓW – powietrzne pompy ciepła, które mogą pracować w temperaturach zewnętrznych wynoszących maksymalnie -20°C (w przypadku niektórych modeli do -15°C) o zróżnicowanej w zależności od urządzenia mocy znamionowej (od 10 kW do 72 kW).


Produkty dostępne w naszej ofercie można zamówić za pośrednictwem naszego sklepu. Oferujemy także usługi instalacyjne, dzięki którym w fachowy sposób wybrane urządzenia zostaną zainstalowane w budynku. Instalacji dokonują polecane przez nas firmy, które współpracują z nami od dawna i za których usługi możemy poręczyć.


Zachęcamy do kontaktu mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego oraz okolic. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat dostępnych produktów i usług.