A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Jakiej firmy pompa ciepła? Producenci Płock

2017/08/21 11:20

Wiele osób, które decydują się na inwestycję w nowe systemy grzewcze, zadaje sobie pytanie, jakiej firmy produkty sprawdzą się najlepiej. W przypadku pomp ciepła odpowiedź jest jasna – apic!


Pompy ciepła apic to produkty wysokiej jakości, które niezawodnie funkcjonują przez wiele lat i skutecznie dostarczają ciepło wszystkim mieszkańcom budynku. Najważniejsze jest, by właściwie dobrać pompę ciepła do zapotrzebowania budynku oraz warunków panujących wokół niego. Jeśli ten warunek zostanie spełniony, pompa ciepła sprawdzi się doskonale, pozwoli uzyskać komfort cieplny w domu i będzie źródłem dużej oszczędności względem innych form ogrzewania.


Płock – pompa ciepła renomowanej firmy w zasięgu ręki


Producent apic oferuje swoje produkty na terenie całej Polski. Są one sprzedawane zarówno za pośrednictwem dystrybutorów (część z nich oferuje także usługi instalacyjne, z których warto skorzystać, by zapewnić sobie właściwy montaż urządzenia), a także w sposób bezpośredni – podczas kontaktu klienta z przedstawicielem firmy.


W jaki sposób można nawiązać taki kontakt?

  • Można odwiedzić siedzibę naszej firmy w Nowym Kawęczynie (co niestety byłoby dość kłopotliwe dla mieszkańców bardziej odległych rejonów Polski, natomiast jest jak najbardziej realne w przypadku klientów z Płocka),

  • Można skontaktować się z nami telefonicznie – dzięki bezpośredniej rozmowie łatwiej jest uzyskać wszystkie informacje na temat oferowanych pomp ciepła, ich parametrów, cen i sposobu instalacji,

  • Można złożyć zamówienie lub wysłać zapytanie za pośrednictwem naszej strony – formularze kontaktowe dostępne są w zakładce „Kontakt” oraz przy każdym oferowanym produkcie zamieszczonym na naszej stronie.


Pompy ciepła – podejmij właściwą decyzję!


Wiesz już, jakiej firmy pompa ciepła powinna trafić do Twojego domu oraz w jaki sposób możesz ją zamówić. Musisz jednak dowiedzieć się też, jaki rodzaj oraz jakie parametry pompy ciepła sprawdzą się w przypadku Twojego budynku. Można to określić na podstawie audytu energetycznego budynku oraz opinii rzeczoznawcy. Zarówno sposób pozyskiwania energii (z gruntu, z powietrza, z wody), jak i moc urządzenia będą decydowały o tym, czy Twój budynek będzie właściwie ogrzewany. Chętnie przedstawimy Ci więcej szczegółów na ten temat i pomożemy Ci dobrać właściwe urządzenie. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej pomocy oraz z naszych produktów i usług oferowanych w Płocku – zapraszamy!