A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Jakiej firmy pompa ciepła? Producenci Płońsk

2018/06/29 16:57

Choć latem zwykle nie myślimy o zimowych mrozach, to jest to doskonała pora roku, aby przygotować swój dom na sezon zimowy. Latem dużo łatwiej jest dokonać wszelkich prac renowacyjnych i termomodernizacyjnych. Pogoda sprzyja, energii mamy więcej, a i czas na to pozwala, ponieważ większość z nas ma do dyspozycji kilka tygodni urlopu. Może by więc w tym roku jego część przeznaczyć na wymianę instalacji grzewczej w domu?


Pompa ciepła – gwarancja komfortowych warunków cieplnych w budynku


Jeśli decyzja o termomodernizacji budynku już zapadła, należy teraz zdecydować, które urządzenie grzewcze sprawdzi się najlepiej. Podpowiadamy: będzie to pompa ciepła! Producenci tych urządzeń oferują bardzo szeroką gamę produktów, wśród których można bez problemu znaleźć ten, który w pełni odpowie na potrzeby mieszkańców budynku. Pompa ciepła pozwoli ogrzać dom i wodę użytkową. Pracuje cicho i wydajnie i jest bardzo prosta w obsłudze (tak naprawdę nie potrzebuje żadnej obsługi po ustawieniu parametrów działania). Co więcej, jest urządzeniem ekologicznym i ekonomicznym. Czego chcieć więcej?


Oczywiście zastosowanie pompy ciepła we własnym domu wymaga pewnych prac – konieczne jest wykonanie odwiertów, przygotowanie kotłowni, instalacja ogrzewania podłogowego. Najwygodniej jest wszystkie te zadania wykonać w budynkach, które dopiero powstają. Jednak także w starszych obiektach można bez problemu dokonać takiej instalacji, choć oczywiście będzie się to wiązało z pewnymi niedogodnościami na czas trwania prac.


Jakiej firmy pompę ciepła wybrać?


Na to pytanie odpowiedź też jest prosta: pompy ciepła apic polecają się do domów mieszkalnych i innych budynków użytkowych. Szeroka gama produktów, pompy o różnej mocy i różnych źródłach zasilania, a także fachowe usługi instalacyjne - to właśnie oferuje apic zarówno w Płońsku, jak i w innych miastach województwa mazowieckiego.


Wiesz, już, jakie urządzenie grzewcze wybrać, jakiej firmy pompę ciepła kupić i do kogo zgłosić się w poszukiwaniu szczegółów dotyczących tej inwestycji. A wiec do dzieła! Przed nadejściem jesieni i zimy przygotuj swój dom na chłodną pogodę. Domownicy z pewnością to docenią, a inwestycja bez wątpienia będzie trafna i opłacalna, biorąc pod uwagę niskie koszty ogrzewania przez kolejne lata. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!