A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Jakiej firmy pompa ciepła? Producenci Radom

2017/08/08 09:00

Decyzja o zakupie pompy ciepła pociąga za sobą konieczność odpowiedzenia na kilka następujących pytań:

  • Jaki rodzaj pompy ciepła najlepiej zamontować?
  • Jaka jest optymalna moc pompy ciepła, która spełni zapotrzebowanie budynku na energię cieplną?
  • Jakiej firmy pompa ciepła będzie najlepszym wyborem?
  • W jaki sposób można oszczędzić na tej inwestycji?

Na każde z tych pytań postaramy się dzisiaj udzielić odpowiedzi, tak aby maksymalnie ułatwić mieszkańcom Radomia dokonanie zakupu.

Zakup pompy ciepła – jaki rodzaj, jaka moc, jaka firma?

Istnieją różne rodzaje pomp ciepła – pompy gruntowe, wodne i powietrzne. Każdy z nich wykorzystuje inne źródło energii i każdy z nich polecany jest do budynków o różnych cechach. Gdy teren wokół budynku umożliwia wykonanie odwiertów, można zastosować gruntowe bądź wodne pompy ciepła, które działają niezwykle wydajnie i pozwalają na utrzymanie optymalnej temperatury w domu niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. Gdy wykonanie odwiertów jest niemożliwe, pozostaje zamontowanie pompy powietrznej. Ta pobiera energię z powietrza, więc przy niskich temperaturach ilość produkowanego przez nią ciepła może być mniejsza. Po wykonaniu audytu energetycznego budynku może się jednak okazać, że w zupełności wystarczająca. Dobór pompy ciepła oraz jej mocy powinien być oparty o opinie i porady ekspertów. Oferujemy swoją pomoc w tym zakresie i mamy nadzieję, że wspólnie z klientem uda nam się znaleźć idealne rozwiązanie.

A jakiej firmy pompę ciepła należy kupić? Tutaj oczywiście serdecznie polecamy nasze produkty. Jesteśmy polskim producentem nowoczesnych urządzeń grzewczych, które doceniane są zarówno w Polsce – również wśród klientów z Radomia – jak i za granicą. Nasze produkty działają niezawodnie i posiadają wieloletnią gwarancję, a ich wykorzystanie pozwala na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania budynków.

Oszczędność płynąca z instalacji pompy ciepła przejawia się jednak również w inny sposób – a mianowicie dzięki dotacjom, które można uzyskać na ten cel. Chętnie wykażemy się również w tej kwestii – nasi klienci mogą liczyć na naszą pomoc podczas wypełniania i składania niezbędnej dokumentacji do właściwych instytucji.

Radom – pompy ciepła najwyższej jakości

Zachęcamy mieszkańców Radomia i okolic, którzy zastawiają się, jakiej firmy pompę ciepła kupić, do zapoznania się z naszą ofertą. Szczegółowe informacje o dostępnych produktach dostępne są na naszej stronie, a na wszystkie ewentualne pytania odpowiemy mailowo lub telefonicznie. Zapraszamy!