A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Jakiej firmy pompa ciepła? Producenci Radomsko

2017/05/22 11:31

Każda inwestycja związana z remontem, modernizacją, przebudową czy wymianą którejś z instalacji w domu wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Jest kilka przyczyn takiego stanu rzeczy. Pierwszą z nich są oczywiście kwestie finansowe. Inwestycja rzędu kilkunastu czy kilkudziesięciu tysięcy złotych jest bardzo obciążająca dla właściciela domu. Wiąże się z koniecznością poważnego uszczuplenia oszczędności lub wręcz zaciągnięcia kredytu na kolejne lata. Druga kwestia to odpowiedzialność za to, aby dokonane zmiany były w stu procentach trafne i aby nowe instalacje działały bezawaryjnie, a wszystkie przebudowy umożliwiły wygodniejsze korzystanie z mieszkania.


Dlatego tak ważne jest, aby dokładnie przemyśleć każdą taką decyzję. Decydując się np. na instalację pompy ciepła w miejsce dawnego systemu grzewczego, należy poważnie zastanowić się, jaki typ i model wybrać, jakiej firmy urządzeniu zaufać, jaka ma być jego moc i czy właściwie spełni swoją rolę w domu.


Producenci pomp ciepła mają w swojej ofercie różne propozycje. My chcielibyśmy dziś przedstawić produkty marki apic – wyprodukowane w Polsce urządzenia grzewcze najwyższej jakości. Dowiedz się o nich więcej!


Pompy ciepła – sprawdź ofertę producentów w Radomsku


Jakie pompy ciepła można kupić w Radomsku? Oferta apic jest bardzo szeroka, dlatego nie ma potrzeby zastanawiać się nad tym, jakiej firmy pompa ciepła powinna pojawić się w Twoim domu. Możesz wybierać spośród różnorodnych urządzeń jednego z najbardziej cenionych producentów w Polsce i Europie. Do zaoferowania mamy:


Gruntowe pompy ciepła:

  1. Pompy ciepła glikol-woda: z kolektorem poziomym, z kolektorem pionowym.

  2. Pompa ciepła ziemia-woda (z bezpośrednim odparowaniem): z kolektorem poziomym, z kolektorem pionowym.


Wodne pompy ciepła: pompy ciepła woda-woda.


Powietrzne pompy ciepła.


Rodzaj pompy ciepła jest dobierany zawsze po dokonaniu analizy zapotrzebowania budynku na energię cieplną oraz możliwości technicznych budynku i gruntu. Dlatego konieczna jest tutaj współpraca ze specjalistami – geodetami i projektantami, których zadaniem jest przygotowanie dokumentacji projektowej i uzasadnienie wyboru określonego rodzaju urządzenia. Wybór modelu należy natomiast do inwestora. Oferujemy swoje doradztwo – chętnie podpowiemy nie tylko, jakiej firmy pompę ciepła wybrać, ale także który konkretnie model najlepiej sprawdzi się w określonym przypadku. Zapraszamy do współpracy!