A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Jakiej firmy pompa ciepła? Producenci Siedlce

2017/08/28 10:12

Wszystkie inwestycje związane z budową, remontem czy renowacją domu powinny być przemyślane, a każda decyzja powinna być podjęta na podstawie analizy dostępnych opcji oraz własnych możliwości – zarówno finansowych, jak i technicznych. Dlatego też wszystkich mieszkańców Siedlec, którzy chcą zakupić urządzenia grzewcze do swoich domów, zachęcamy do zapoznania się z ofertą producentów udostępniających swoje produkty na tym terenie. Chcielibyśmy przedstawić bliżej pompy ciepła firmy apic – urządzenia grzewcze, które zainstalowały w swoich domach już setki użytkowników. Po zapoznaniu się tą ofertą być może łatwiej będzie odpowiedzieć sobie na pytanie, jakiej firmy pompa ciepła sprawdzi się najlepiej. Zapraszamy do dalszej lektury.


Pompy ciepła apic – co w Siedlcach oferują producenci urządzeń grzewczych?


W ofercie apic znaleźć można następujące urządzenia grzewcze:


  1. GRUNTOWE POMPY CIEPŁA


Wśród nich popularnym i wydajnym rozwiązaniem jest pompa ciepła glikol – woda, dostępna w dwóch wariantach w zależności od możliwości technicznych budynku:

  • z kolektorem poziomym

  • z kolektorem pionowym (sondy pionowe)

Klienci decydują się często także na pompy ciepła ziemia – woda (z bezpośrednim odparowaniem), które także dostępne są:

  • z kolektorem poziomym

  • z kolektorem pionowym (sondy pionowe)


  1. WODNE POMPY CIEPŁA


To druga grupa oferowanych przez apic urządzeń grzewczych. Pompy ciepła woda – woda to urządzenia działające wydajnie i ekologicznie.


  1. POWIETRZNE POMPY CIEPŁA


Ten rodzaj pomp ciepła czerpie energię z powietrza wokół budynku. Przy instalacji tego rodzaju pomp ciepła nie jest koniecznie wykonywanie odwiertów.


Oprócz tego w każdej z prezentowanych grup produktów dostępne są pompy ciepła o różnej mocy, którą dobiera się pod kątem konkretnego budynku i jego zapotrzebowania na energię. Dobór pompy ciepła powinien być poprzedzony audytem energetycznym oraz poradami ze strony ekspertów.


Siedlce – pompy ciepła od sprawdzonych producentów


Aby mieć pewność, że zakupiony sprzęt będzie działał niezawodnie i wydajnie, warto skorzystać z oferty firmy, która ma stabilną pozycję na rynku i której produkty cieszą się dobrą opinią. Jeśli zastanawiasz się, jakiej firmy pompa ciepła będzie najlepszym wyborem w Siedlcach, odpowiadamy – apic! Poznaj nasze produkty, skontaktuj się z nami i skorzystaj z najlepszej oferty w okolicy – zapraszamy serdecznie!