A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Jakiej firmy pompa ciepła? Producenci Sieradz

2017/05/31 09:32

Gdy wiesz już, że rozwiązaniem grzewczym, które zastosujesz w swoim budynku, będzie pompa ciepła, to kolejną ważną decyzją, która musisz podjąć jest to, jakiej firmy pompa ciepła to będzie. W Sieradzu z pewnością masz wiele możliwości, jednak tylko jedną z nich naprawdę warto brać pod uwagę. Mowa oczywiście o pompach ciepła apic. Za chwilę przekonamy Cię, że są one najlepszym wyborem.


Największe zalety pomp ciepła firmy apic


Poniżej prezentujemy kilka najważniejszych zalet naszych urządzeń grzewczych (najważniejszych, bo wszystkie na pewno nie zmieściłyby się w jednym artykule!). Oto one:


  • wydajność – nasze pompy skutecznie zapewniają ciepło całemu budynkowi, działając wydajnie i oszczędnie;

  • niezawodność – technologia, z której zostały wyprodukowane, oraz najlepsze podzespoły sprawiają, że ryzyko awarii jest minimalne;

  • atrakcyjne ceny – konkurencyjne ceny względem zagranicznych producentów;

  • polski producent – pompy ciepła apic są efektem pracy polskich inżynierów;

  • sprawdzona technologia – podczas produkcji wykorzystywane są najnowsze zdobycze technologiczne;

  • gwarancja i serwis – oferujemy min. 5-letnią gwarancję na każde z naszych urządzeń, a także serwis (w czasie trwania gwarancji i pogwarancyjny);

  • usługi dodatkowe – zaopatrując się w jedną z naszych pomp, można skorzystać też z dodatkowych opcji: z fachowego doradztwa, pomocy w uzyskiwaniu dofinansowań, usług projektowych czy instalacyjnych.


Jeśli myślisz o tym, jakiej firmy pompę ciepła warto wybrać w Sieradzu, powyższe argumenty powinny Cię zachęcić do tego, aby zapoznać się z produktami apic. Nasze doświadczenie w produkcji urządzeń grzewczych, fachowe podejście do instalacji oraz życzliwe relacje, które nawiązujemy z klientami, to największe atuty naszej firmy. Oferujemy swoje produkty na terenie całej Polski. Zachęcamy więc klientów z Sieradza do tego, by skontaktowali się z nami. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat naszych pomp ciepła, ich parametrów technicznych, przeznaczenia. Doradzimy w wyborze i pomożemy zrealizować cała inwestycję. Zapraszamy!