A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Jakiej firmy pompa ciepła? Producenci Sochaczew

2018/01/03 15:24

Gdy chcesz zainstalować w swoim domu pompę ciepła, pamiętaj, że duże znaczenie ma to, na jakiego producenta tego urządzenia się zdecydujesz. Zachęcamy do zapoznania się z produktami firmy apic, które cieszą się dużą popularnością na rynku i pozostawiają konkurencję daleko w tyle.


Pompa ciepła apic – solidne urządzenie od polskiego producenta


Na pytanie "jakiej firmy pompę ciepła kupić?" odpowiedź jest tylko jedna: apic. Argumentów za tym wyborem jest natomiast całe mnóstwo, a najważniejsze z nich są następujące:

  • nasze urządzenia to najwyższa jakość wykonania oraz materiałów;

  • pompy ciepła pracują wydajnie i cicho; ich obsługa jest intuicyjna i ograniczona do minimum, dzięki czemu użytkownik nie musi się angażować w funkcjonowanie urządzenia;

  • pompy ciepła są urządzeniami ekologicznymi – oznacza to, że nie emitują do środowiska żadnych szkodliwych substancji. Wykorzystują odnawialne źródła energii i pozwalają zadbać o czystość powietrza;

  • poza produktami oferujemy także usługi instalacyjne za pośrednictwem współpracujących z nami instalatorów. Kupując u nas pompę ciepła, można jednocześnie zorganizować jej montaż, co znacznie przyspiesza pracę i zmniejsza koszty.


Sochaczew – kup pompę ciepła w swojej okolicy


Jak wybrać pompę ciepła? W pierwszej kolejności należy wykonać audyt energetyczny budynku, na podstawie którego określi się, jakie jest zapotrzebowanie na energię cieplną. Po drugie, należy wziąć pod uwagę metraż domu oraz ilość mieszkających w nim osób. Po trzecie, trzeba przeanalizować warunki panujące na terenie, na którym postawiony jest budynek. W ten sposób będzie można dokonać wyboru dolnego źródła lub zdecydować się na pompę powietrzną. Dzięki takiej analizie można wybrać zarówno rodzaj, jak i moc pompy ciepła, czyli zdecydować się na konkretny model i dokonać inwestycji.


Poszukujesz zaufanego producenta pomp ciepła w okolicach Sochaczewa? Zgłoś się do nas, a wybrany produkt dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres. Nie musisz odwiedzać sklepów ani punktów dystrybucji. Możesz się skontaktować z nami na odległość:

  • telefonicznie pod numerem 46 892 11 41 lub 609 846 232,

  • mailowo, wysyłając wiadomość na adres biuro@a-pic.pl,

  • lub za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie.


Jeśli masz pytania – pisz, dzwoń – chętnie na nie odpowiemy i rozwiejemy Twoje wątpliwości. Zapraszamy do współpracy!