A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Jakiej firmy pompa ciepła? Producenci Sulejówek

2018/09/11 11:22

Inwestując w swój dom z pewnością chcesz postawić na jak najwyższą jakość i użyteczność urządzeń i akcesoriów, które się z nim pojawią. Dotyczy to bez wątpienia również pomp ciepła. Zastanawiasz się, jakiej firmy pompa ciepła spełni Twoje oczekiwania i przyniesie Ci różnego rodzaju korzyści? Producenci w Twojej okolicy mogą mieć wiele do zaoferowania, jednak to apic zasługuje na najwięcej Twojej uwagi. Dlaczego? O tym piszemy poniżej.


Pompa ciepła renomowanej firmy – sprawdź ofertę dla klientów z Sulejówka


Pompy ciepła firmy apic mają mnóstwo walorów, a wśród nich warto wymienić te najważniejsze, czyli:

  • Doskonała jakość - nasze pompy są produkowane z najlepszej jakości podzespołów sprowadzanych z różnych stron świata, ale technologia oparta jest na dorobku polskich inżynierów. To polski produkt, który broni się także za granicą, zdobywając rzesze klientów zarówno prywatnych, jak i instytucjonalnych dzięki wysokiej wydajności i funkcjonalności.

  • Atrakcyjne ceny – nasze ceny dostosowane są do potrzeb i możliwości polskiego rynku. Nie zawyżamy ich niepotrzebnie, jednak staramy się, aby były adekwatne do jakości, którą oferujemy.

  • Dobra dostępność – w nasze pompy ciepła można zaopatrzyć się właściwie wszędzie, a to dzięki sklepowi internetowemu, który uruchomiliśmy. Dlatego niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem Sulejówka, czy jakiejkolwiek innej miejscowości, możesz bezproblemowo kupić jedno z naszych urządzeń.

  • Gwarancja producenta – aby zapewnić naszych klientów o niezawodnym działaniu pomp ciepła apic, oferujemy 5-letnią gwarancję na każde z naszych urządzeń, a ponadto usługi serwisowe, z których można korzystać także po zakończeniu okresu gwarancyjnego.

  • Łatwa obsługa – nasze pompy ciepła działają intuicyjnie, a ich obsługa jest nieskomplikowana. Skutecznie ogrzeją cały dom, nie narażając mieszkańców na stratę czasu związaną z obsługą czy na niepotrzebny stres.

  • Cicha praca – nasze pompy ciepła nie zakłócają domowego spokoju. Pracują cicho i bezproblemowo – można nawet zapomnieć o tym, że ma się je w domu!


Zachęcamy wszystkich klientów z Sulejówka i okolic do skorzystania z naszej oferty. Potrzebujesz pomocy w wyborze urządzenia? Jeśli wiesz już, jakiej firmy pompę ciepła chcesz kupić, dalsze kroki nie będą żadnym utrudnieniem – wystarczy tylko zamówić pompę ciepła na naszej stronie lub kupić ją bezpośrednio w jednym z naszych punktów dystrybucji. Zapraszamy!