A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Jakiej firmy pompa ciepła? Producenci Wołomin

2017/12/06 15:27

Uważasz, że pompa ciepła dobrze sprawdzi się jako źródło energii cieplnej w Twoim domu? Prawdopodobnie masz rację, ponieważ urządzenie to zostało zaprojektowane tak, aby w stu procentach spełniać zapotrzebowanie na ciepło w budynkach, działając oszczędnie i ekologicznie. Prawdopodobnie masz jednak problem z odpowiedzią na pytanie, jakiej firmy pompę ciepła najlepiej kupić i jacy producenci w Twojej okolicy oferują najlepszej jakości produkty. Spieszymy z odpowiedzią na te pytania!


Wołomin – kup pompy ciepła firmy apic


Apic design to firma, o której mogłeś słyszeć już wcześniej. Działamy na rynku już od kilkunastu lat, dostarczając najwyższej jakości rozwiązania grzewcze. Pompy ciepła, które sprzedajemy, opracowane są przez polskich inżynierów. Wykorzystują najlepsze na świecie podzespoły oraz najnowocześniejszą technologię, dzięki czemu są produktami z najwyższej półki.


Jak i gdzie kupić je w Wołominie? Jest na to kilka sposobów (jeden z nich nie wymaga nawet wychodzenia z domu):

  • możesz zaopatrzyć się w pompy ciepła odwiedzając jeden z pobliskich punktów dystrybucji; nasze produkty rozprowadzane są przez naszych partnerów na terenie całej Polski, więc z pewnością z znajdziesz w swojej okolicy dystrybutora pomp ciepła apic, który dostarczy Ci wybrany produkt;

  • możesz też skorzystać z możliwości zakupów on-line, przeglądając zasoby naszego sklepu internetowego i decydując się na jeden z dostępnych produktów.


Oczywiście w każdej z tych sytuacji służymy pomocą i poradą w doborze sprzętu, a także w kwestiach projektowych i instalacyjnych.


Pompy ciepła – postaw na oszczędność i ekologię


Pompy ciepła od lat zdobywają coraz większą popularność w Polsce. Te ekologiczne urządzenia grzewcze pomagają dbać o środowisko, a jednocześnie są źródłem dużych oszczędności. Wykorzystują odnawialne źródła energii – nie trzeba więc inwestować w materiały opałowe jak w przypadku innych urządzeń grzewczych. Działają cicho, bezawaryjnie i przez długie lata, na co każdy klient otrzymuje gwarancję producenta. Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany do zakupu tego urządzenia, być może argumentem okaże się fakt, że możesz na nie otrzymać dotację, dzięki której koszty inwestycji będą dla Ciebie znacznie niższe. Więcej szczegółów uzyskasz kontaktując się z nami lub z instytucjami dofinansowującymi przedsięwzięcia termomodernizacyjne. Trzymamy kciuki za trafną decyzję!