A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Jakiej firmy pompa ciepła? Producenci Ząbki

2018/01/16 20:48

Wszyscy, którzy decydują się na system grzewczy oparty na pompie ciepła, muszą sobie odpowiedzieć na pewne ważne pytanie. Brzmi ono: jakiej firmy pompa ciepła będzie najlepszym wyborem? Znalezienie producenta, który nie zawiedzie oczekiwań, zapewni wysoką jakość i okaże się pomocny zarówno przy wyborze modelu pompy, jak i przy organizacji prac instalacyjnych, może nie być łatwym zadaniem. Chyba że trafi się od razu na apic – firmę, która oferuje doskonałe produkty w atrakcyjnych cenach oraz kompleksową obsługę. Firmę, której można zaufać!


Jakiej firmy pompę ciepła wybrać? Postaw na produkty apic!


Apic to polska firma, która działa na rynku już od kilkunastu lat. Ciężka praca, którą wkładamy w projektowanie i produkowanie naszych urządzeń sprawia, że możemy je polecić z czystym sumieniem. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii i najwyższej jakości materiałów, a nasze urządzenia wykorzystują najlepsze na świecie podzespoły. Pompy ciepła firmy apic posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty jakości, dzięki którym każdy klient może mieć pewność, że płaci przede wszystkim za jakość.


Co więcej, nasza firma może pomóc w kwestiach projektowych, instalacyjnych oraz finansowych (doradztwo w kwestii uzyskiwania dofinansowań ze środków publicznych). Zajmujemy się także serwisem pomp ciepła na terenie całej Polski – serwis dostępny jest za darmo w ramach udzielonej gwarancji na produkty.


Pompa ciepła – kup ją w Ząbkach już teraz


O tym, że warto zdecydować się na pompę ciepła, nie trzeba zwykle nikogo długo przekonywać. Ekologiczne działanie, wydajne ogrzewanie budynku oraz wody użytkowej dla całej rodziny, bardzo niskie koszty ogrzewania, automatyczne funkcjonowanie i prosta obsługa, cicha i bezawaryjna praca – to główne zalety tych urządzeń. W przypadku pomp ciepła firmy apic warto też pamiętać o atrakcyjnych cenach, 5-letniej gwarancji producenta, darmowym serwisie na terenie całego kraju oraz fachowym doradztwie w zakresie doboru i instalacji pomp ciepła oraz dotacji przyznawanych na ten cel.


Jeśli chcesz w Ząbkach zaopatrzyć się w najlepszej jakości sprzęt, którym skutecznie i tanio ogrzejesz cały budynek, pompa ciepła formy apic będzie strzałem w dziesiątkę. Skontaktuj się z nami lub samodzielnie wybierz produkt w naszym sklepie internetowym. Serdecznie zapraszamy do współpracy!