A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Jakiej firmy pompa ciepła? Producenci Zgierz

2017/05/08 12:46

Jednym z dylematów pojawiających się podczas inwestycji w nowy system grzewczy jest to, jakiej firmy pompę ciepła wybrać. Producentów na rynku jest bardzo wielu, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Jak znaleźć wśród nich tego, któremu można zaufać i którego produkty będą niezawodne? Jaka jest w Zgierzu dostępność pomp ciepła i gdzie ich szukać? Jaki produkt wybrać, by nie mieć problemów z jego montażem i późniejszym użytkowaniem oraz serwisowaniem? Dzisiaj odpowiadamy na te pytania.


Zaufaj apic – polskiemu producentowi pomp ciepła


Zarówno mieszkańcom Zgierza, jak i innych miejsc w Polsce, chcielibyśmy polecić nasze produkty – pompy ciepła firmy apic. Dlaczego warto w nie zainwestować? Oto najważniejsze powody:

  • pompy apic to produkty polskie, produkowane w najnowocześniejszej technologii i wykorzystujące najlepsze na świecie podzespoły, jednak oparte na pracy i dorobku polskich inżynierów,

  • jest to marka istniejąca na rynku od kilkunastu lat i posiadająca już swoją wysoka pozycję,

  • fakt, że pompy apic to produkty polskie, pozwala na ich szybki serwis – posiadamy duże stany magazynowe, części zamienne są łatwo dostępne,

  • wszystkie nasze produkty spełniają wymogi unijne,

  • instalacje pracują bezobsługowo,

  • eksploatacja naszych maszyn jest bezproblemowa, menu dostępne jest w języku polskim, możliwe jest zdalne sterowanie,

  • pompy ciepła pracują cicho, oszczędnie i efektywnie,

  • działają niezawodnie i posiadają gwarancję producenta,

  • produkty apic oferowane są na terenie całej Polski; w wielu miastach współpracujemy z firmami instalatorskimi, dzięki czemu urządzenie może być zamontowane sprawnie i zgodnie z zaleceniami producenta (kompleksowa usługa).


Jeśli zastanawiasz się, jakiej firmy pompa ciepła najlepiej się sprawdzi i poszukujesz niezawodnych produktów w Zgierzu, bez obaw zgłoś się do nas. Przedstawimy Ci wszystkie informacje na temat naszych urządzeń i pomożemy wybrać to, które spełni Twoje potrzeby. Nasze produkty działają już w setkach domów, a ich użytkownicy są w pełni zadowoleni zarówno z naszych urządzeń, jak i z usług związanych z ich montażem czy serwisem.


Pomagamy także w uzyskaniu dofinansowania do tej inwestycji. Przygotowanie dokumentacji, wybór urządzenia grzewczego oraz kwestie związane z jego montażem – wszystkie te zadania wypełnimy sprawnie i profesjonalnie. Dzięki nam zakup i instalacja nowego systemu grzewczego będzie znacznie prostsza. Przekonaj się o tym sam – zapraszamy do kontaktu.