A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Jakiej firmy pompa ciepła? Producenci Żyrardów

2017/11/07 19:25

Modeli pomp ciepła są na rynku tysiące. Producentów liczyć można raczej w dziesiątkach, ale to także nie ułatwia sprawy. Jeśli zastanawiasz się, jakiej firmy pompę ciepła wybrać, poniższe rozważania mogą Ci pomóc dokonać wyboru.


Pompa ciepła – jakiego producenta wybrać?


Wybierając producenta sprzętu tak kosztownego i tak ważnego dla budynku jak pompa ciepła należy zrobić pewne rozeznanie rynku. Nie warto decydować się na pierwszą lepszą propozycję, a już na pewno nie należy chwytać się najtańszego dostępnego rozwiązania – bo nie zawsze będzie to rozwiązanie korzystne również pod innymi względami.


Jeśli chcesz wybrać sprzęt, który Cię nie zawiedzie, zwróć uwagę na następujące kwestie dotyczące producenta:

  • jak długo firma działa na rynku,

  • czy produkcja i instalacja pomp ciepła czy też innych rozwiązań grzewczych to jej wyłączny zakres działalności,

  • czy i jakie usługi dodatkowe oferuje firma (np. doradztwo, usługi instalacyjne, projektowe),

  • na jak długo udzielana jest gwarancja producenta na określone produkty,

  • jak wiele modeli pomp ciepła firma ma w swoim asortymencie,

  • czy łatwo jest uzyskać dostęp do szczegółowych informacji na temat poszczególnych produktów (kart technicznych, parametrów działania, informacji o zastosowanych podzespołach itd.),

  • w jaki sposób firma nawiązuje relacje z klientami – czy posiada stronę internetową, czy można się z nią skontaktować telefonicznie lub mailowo,

  • jaki jest standard obsługi klienta – można to sprawdzić dzwoniąc na numer kontaktowy i zadając konkretne pytania na temat produktów – w ten sposób łatwo wybadać, czy klienci są traktowani poważnie, z szacunkiem i profesjonalizmem.


Wszystkie te kwestie pomocą zdecydować, jakiej firmy pompę ciepła kupić. Oczywiście nie da się w ten sposób zdecydować na konkretny model, jednak ta kwestia może być w dużym stopniu rozwiązana przez przedstawiciela firmy, z którą rozpocznie się współpracę. Fachowcy powinni wiedzieć najlepiej i umieć doradzić klientowi.


Żyrardów – pompy ciepła firmy apic


Jako producent pomp ciepła działający na polskim rynku serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować produkty najwyższej jakości. Przykładamy ogromną wagę do kompleksowej i satysfakcjonującej dla klientów obsługi. Współpracę z nami podjęło już wiele osób – czy także i Ty do nich dołączysz? Zapraszamy do kontaktu osoby z Żyrardowa oraz innych miast w województwie mazowieckim!