A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Montaż, instalacja pompy ciepła Kutno

2017/05/25 10:11

To, czy system grzewczy w domu zostanie właściwie dobrany, zaprojektowany i zainstalowany, wpłynie w przyszłości na wydajność jego funkcjonowania. Dlatego na każdym etapie takiej inwestycji trzeba zachować ostrożność i rozwagę, a decyzje dotyczące wyboru urządzenia oraz podjęcia współpracy z instalatorami podejmować świadomie, po dogłębnym przemyśleniu i odpowiednim researchu na rynku.


Nie warto kupować najtańszego urządzenia w imię źle rozumianej oszczędności. Nie warto też powierzać instalacji systemu grzewczego przypadkowym osobom, które nie mają właściwych kompetencji i doświadczenia. Decydując się np. na instalację pompy ciepła w swoim domu, należy postawić przede wszystkim na jakość. Nawet jeśli kosztuje to trochę więcej. Dlaczego? Dlatego, że właściwie dobrany oraz profesjonalnie zamontowany system przyniesie w przyszłości więcej korzyści, będzie działał bezawaryjnie i dostarczał budynkowi energii cieplnej w odpowiednich ilościach.


Montaż pompy ciepła – komu powierzyć to zadanie w Kutnie?


Jeśli jesteś mieszkańcem Kutna i przymierzasz się właśnie do inwestycji w pompę ciepła, pamiętaj o dwóch kwestiach: właściwym dobraniu produktu oraz jego fachowej instalacji. Obiema tymi kwestiami zajmujemy się w apic, oferując naszym klientom kompleksową obsługę – także na terenie Kutna.


Podejmując z nami współpracę:

  • otrzymujesz fachowe porady dotyczące wyboru urządzenia grzewczego,

  • możesz skorzystać z opcji przygotowania dokumentacji projektowej,

  • masz możliwość skorzystania z usług polecanych przez nas instalatorów, którzy wykonają montaż pompy ciepła zgodnie z naszymi wytycznymi,

  • uzyskasz pomoc podczas starania się o dofinansowanie na instalację pompy ciepła w sowim budynku,

  • otrzymujesz gwarancję na nasze urządzenia oraz obsługę w zakresie ich serwisu,

  • zminimalizujesz ryzyko, że którykolwiek element przedsięwzięcia skomplikuje się i że coś nie pójdzie zgodnie z planem.


Racjonalne podejście do inwestycji i właściwe planowanie jej przebiegu to gwarancja sukcesu. Zadbaj więc o każdy element – wybierz właściwe urządzenie i powierz jego instalację fachowcom, a z pewnością nie będziesz zawiedziony rezultatami. Korzyści będziesz odczuwał przez wiele kolejnych lat, a inwestycję uznasz za stuprocentowo udaną.


Do współpracy w zakresie montażu pomp ciepła oraz oczywiście zakupu konkretnych urządzeń serdecznie zapraszamy mieszkańców Kutna oraz innych pobliskich miejscowości. Czekamy na kontakt!