A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Montaż, instalacja pompy ciepła Łask

2017/06/29 09:44

Łask to nieduże miasto, lecz bardzo urokliwe. Należy docenić je za jego kameralny klimat, dużo zieleni, cieszę i spokój. Zarówno samo miasto, jak i jego okolice urzekają. Mieszkańcy nie mogą natomiast narzekać ani dostępność towarów i usług, ani na możliwości spędzania wolnego czasu. Ci, którzy zdecydowali się tu mieszkać, mają na wyciągnięcie ręki wszystko to, czego każdego dnia potrzebują.


Inwestując w swój dom w Łasku – to znaczy podnosząc jego standard, dokonując remontu, przebudowy, czy wymiany instalacji - warto rozważyć zainstalowanie nowego systemu grzewczego opartego na odnawialnych źródłach energii. Wpłynie to nie tylko na poziom życia i oszczędność mieszkańców, ale także na stan środowiska naturalnego.


Instalacja pompy ciepła może być dla wielu osób kłopotliwa i zniechęcać do tej inwestycji. Warto jednak wiedzieć, że także i w Łasku można skorzystać z profesjonalnych usług montażu. Wystarczy więc zlecić to specjalistom, którzy zrobią to sprawnie i poprawnie, a potem czerpać wszystkie korzyści z nowego systemu grzewczego w swoim domu.


Instalacja pompy ciepła – dlaczego jest opłacalna?


To zaawansowane technologicznie urządzenie pozwala na osiąganie dużych oszczędności w skali roku, jeśli chodzi o ogrzewanie domu i ciepłej wody użytkowej. Właściciel budynku nie musi się martwić o opał, nie musi też obsługiwać urządzeń grzewczych samodzielnie. Pompa ciepła działa bezobsługowo i wykorzystuje energię pobieraną z wody, powietrza lub gruntu (w zależności od wybranego rodzaju pompy ciepła). Jeśli jest właściwie dobrana do zapotrzebowania energetycznego budynku, z powodzeniem spełni potrzeby wszystkich mieszkańców.


Decydując się na montaż pompy ciepła, można też postarać się o dofinansowanie. Termomodernizacja budynków wspierana jest ze środków Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Zakup i instalacja ekologicznych urządzeń grzewczych, takich jak pompa ciepła, może być częściowo sfinansowany z zewnątrz, dzięki czemu inwestor ponosi mniejsze koszty. Dofinansowanie pokrywa część kredytu bankowego, który udzielany jest na ten cel. Szczegóły na temat jego uzyskania można uzyskać w Funduszu, w bankach posiadających z nim umowę, a także kontaktując się z nami.


Zdecyduj się na montaż pompy ciepła w swoim domu w Łasku i czerp wszystkie korzyści, które daje ta inwestycja. Oszczędność, ekologiczne działanie, niezawodność, możliwość uzyskania dotacji - to główne argumenty, które powinny Cię przekonać do wymiany systemu grzewczego na nowy.