A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Montaż, instalacja pompy ciepła Łódź

2017/04/11 14:38

Budynki można ogrzewać na wiele różnych sposobów. Jednak jeśli ma się możliwość samodzielnego zdecydowania o tym, jaki system grzewczy zostanie zastosowany – np. podczas budowy nowego domu lub prac remontowych obejmujących całkowitą wymianę instalacji grzewczej w budynku – warto zdecydować się na instalację pompy ciepła. Rozwiązanie to nie bez przyczyny od lat coraz bardziej zyskuje na popularności. Nie tylko pozwala na duże oszczędności, ale także jest przyjazne środowisku, jako że wykorzystuje energię odnawialną – naturalną energię pobieraną z powietrza, ziemi bądź wód gruntowych.


Montaż pompy ciepła – krok po kroku


Montaż pompy ciepła jest poprzedzony przez szereg innych czynności. Na początku wykonywane są odwierty pod dolne źródło, zgodnie z przygotowaną dokumentacją projektową. Drugim etapem jest wykonanie instalacji c.o. i c.w.u., a także przygotowanie pomieszczenia, w którym ma być zainstalowane urządzenie grzewcze. Ważne jest to, aby pompa była usytuowana w specjalnie do tego celu przeznaczonej, odizolowanej od pomieszczeń użytkowych kotłowni – dzięki temu nie przeszkadza w żaden sposób mieszkańcom, a ponadto takie rozwiązanie pozwala na łatwiejszą eksploatację urządzenia. Trzeci i ostatni etap to montaż pompy ciepła oraz regulacja jej pracy – wprowadzenie ustawień, dobór temperatur i kontrola funkcjonowania urządzenia.


Profesjonalna instalacja pompy ciepła – Łódź


Jeśli zdecydowałeś się na zastosowanie tej formy ogrzewania w swoim budynku i wybrałeś już rodzaj urządzenia, pora na zakup konkretnego modelu oraz na montaż. W obu tych kwestiach z pomocą przychodzi firma apic oferująca produkty i usługi w Łodzi. W naszej ofercie znaleźć można różnorodne pompy ciepła – zaawansowane technologicznie urządzenia grzewcze polskiej produkcji. Kupując naszą pompę, płacisz nie tylko za urządzenie, ale także za 5-letnią gwarancję oraz profesjonalny serwis i doradztwo. Oferujemy także usługi instalacyjne – montaż pompy ciepła w Łodzi realizowany jest przez współpracujących z nami partnerów. Współpracę podejmujemy tylko z zaufanymi, rzetelnymi firmami, za których usługi możemy poręczyć.


Zakup i instalacja pompy ciepła to duża inwestycja, więc warto dokonać rozsądnej i przemyślanej decyzji. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Chętnie udzielimy konsultacji i porad na temat doboru urządzenia, a także odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące konkretnych modeli pomp apic. Zapraszamy do kontaktu!