A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Montaż, instalacja pompy ciepła Łowicz

2017/06/08 11:45

Inwestycja w pompę ciepła nie należy do łatwych. Nie tylko pod względem finansowym (choć dofinansowanie na ten cel może w znacznym stopniu odciążyć kieszeń), ale także organizacyjnym. Poza zorientowaniem się w dostępnych rodzajach produktów i wybraniem jednego z nich, ważne jest także to, by odpowiednio zadbać o wykonanie odwiertów, instalację pompy ciepła w budynku, przystosowanie pozostałych elementów systemu grzewczego (ogrzewanie podłogowe czy centralne) oraz właściwe ustawienie parametrów działania pompy. Pracy do wykonania jest bardzo dużo, a ktoś, kto nie jest specjalistą w zakresie ogrzewnictwa, raczej nie podoła samodzielnie temu zadaniu. Potrzebne są więc ręce do pomocy. Czyje? Na przykład nasze!


Apic – pomoc w montażu pompy ciepła w Łowiczu


Jeśli nie wiesz, z której strony zabrać się do montażu pompy ciepła, a nawet do wyboru konkretnego modelu, nie musisz wpadać w panikę. Od tego właśnie jesteśmy my. Jako producent tych ekologicznych rozwiązań grzewczych oferujemy nie tylko najlepszej jakości produkty, ale także obsługę całej inwestycji – od wykonania projektu, aż po montaż urządzenia i ustawienie wszystkich funkcji jego działania. Umożliwia nam to szeroka współpraca, którą podejmujemy z dystrybutorami, projektantami i instalatorami na terenie całej Polski. Dzięki temu dostęp do najwyższej jakości usług klienci mają niezależnie od swojego miejsca zamieszkania.


Jeśli chcesz, aby termomodernizacja budynku, którego jesteś właścicielem, przebiegła:

  • sprawnie,

  • efektywnie,

  • niedrogo,

  • profesjonalnie,

skontaktuj się z nami, i zapytaj o szczegóły naszej oferty. Mieszkasz w Łowiczu? Jeśli tak, to swoje usługi kierujemy także do Ciebie.


Szeroka oferta pomp ciepła – zapraszamy do e-sklepu!


Zanim jednak dojdzie do instalacji pompy ciepła, trzeba będzie wybrać odpowiedni model urządzenia w oparciu o wyliczone zapotrzebowanie energetyczne budynku. (W tym także możemy pomóc!) Aby lepiej poznać ofertę produktową, zajrzyj do naszego sklepu internetowego i zapoznaj się z parametrami produktów, które powstają w naszej firmie. W razie jakichkolwiek pytań – pisz lub dzwoń. Szczegółowych informacji na temat każdego z produktów udzieli Ci wtedy jeden z naszych pracowników. Czekamy na kontakt i liczymy na udaną współpracę zarówno w Łowiczu, jak i w innych miastach w województwie łódzkim oraz w całej Polsce.