A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Montaż, instalacja pompy ciepła Marki

2018/03/22 16:38

Zdecydowałeś się na zakup pompy ciepła? Doskonała decyzja! Od teraz Twoje rachunki za ogrzewanie domu będą znacznie niższe, a system grzewczy, który wybrałeś, nie będzie w żadnym stopniu szkodził środowisku. Skoro decyzja już podjęta, to nadeszła pora na jej realizację. Trzeba zapoznać się z procedurą montażu pompy ciepła, aby wiedzieć, jak przygotować się do tego przedsięwzięcia.


Oczywiście właściciele ani mieszkańcy budynków nie instalują pompy ciepła samodzielnie – od tego są specjaliści, którzy zajmują się tym od początku do końca. Nie znaczy to jednak, że nie warto zdobyć nieco wiedzy na ten temat. W ten sposób będziesz wiedział, jakie etapy instalacji Cię czekają i będziesz mógł na bieżąco kontrolować przebieg prac pod Twoim dachem.


Instalacja pompy ciepła – etapy


Instalację pompy ciepła można w skrócie podzielić na trzy główne etapy:

- pierwszy etap to wykonanie odwiertów pod dolne źródło,

- drugim etapem jest wykonanie ogrzewania podłogowego w budynku i przygotowanie pomieszczenia pełniącego rolę kotłowni,

- trzeci i ostatni etap to ostateczny montaż pompy ciepła, podłączenie i sprawdzenie całej instalacji w budynku.


Marki – profesjonalny montaż pompy ciepła w Twoim domu


Nie musisz martwić się o to, czy trafisz na dobrych fachowców, jeśli zlecisz zadanie instalacji pompy ciepła firmom polecanym przez nas. Posiadamy sieć współpracujących z nami instalatorów i dystrybutorów, którzy świadczą swoje usługi na terenie całej Polski. Warto powierzyć im to zadanie, ponieważ to oni najlepiej znają nasze produkty. Współpraca z nimi to bezpieczeństwo i pewność, że instalacja będzie poprawna, a urządzenie grzewcze oraz cały system ogrzewania w budynku będą działały poprawnie.


Znajdź w Markach lub w okolicach profesjonalnych instalatorów pomp ciepła i spraw, że już wkrótce Twój dom będzie czerpał ciepło z ekologicznego i ekonomicznego źródła.


Zachęcamy do kontaktu z nami również w kwestii samego zakupu pompy ciepłą. Oferujemy fachowe doradztwo w tym zakresie – pomożemy wybrać właściwy model urządzenia, podpowiemy w kwestii odwiertów pod dolne źródło i oszacujemy koszty całej inwestycji. Jeśli chcesz poznać bliżej nasze produkty, zajrzyj do sklepu on-line – znajdziesz tam dokładne dane techniczne wszystkich oferowanych przez nas urządzeń grzewczych.


Serdecznie zapraszamy do współpracy i czekamy na kontakt!