A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Montaż, instalacja pompy ciepła Ostrołęka

2017/09/26 16:47

Na rynku urządzeń grzewczych można obecnie znaleźć bardzo wiele atrakcyjnych pod względem finansowym i użytkowym rozwiązań, jednak to właśnie pompy ciepła zasługują na szczególną uwagę. Ich instalacja stała się bardzo popularną w ostatnich latach inwestycją, a wpływ na to ma kilka czynników:

  • coraz efektywniejsza technologia,

  • coraz niższe koszty zarówno zakupu, jak i samej instalacji pompy ciepła,

  • coraz większa świadomość i coraz szersza wiedza na temat ekologicznych źródeł ciepła ,

  • coraz więcej możliwości uzyskiwania różnego rodzaju dotacji do tej inwestycji.


Również wśród mieszkańców Ostrołęki rozwiązanie to zdobywa w ostatnich latach niemałą popularność. Dlatego też wszystkich właścicieli domów w tym mieście lub jego okolicach zachęcamy do zainteresowania się naszymi produktami.


Montaż pompy ciepła to oszczędność


Ogrzewanie domu w sezonie jesienno-zimowym to coroczny wydatek, na który narzekają właściciele wielu nieruchomości. Zwłaszcza w budynkach, w których wykorzystuje się drewno opałowe lub inne drogie surowce. Ich wadą jest nie tylko wysoka cena, ale także stosunkowo niewielka wydajność, nie wspominając już o wkładzie pracy mieszkańców w sam proces ogrzewania domu.


W opozycji do tego rozwiązania stoją pompy ciepła, które wykorzystują naturalne źródła energii, zatem wkład finansowy w ich funkcjonowanie jest znikomy. Jedyny wydatek to zakup i montaż pompy ciepła – jednorazowa inwestycja, na którą jednak można zdobyć dotacje z kilku różnych źródeł. Jeśli zaś chodzi o funkcjonowanie tych urządzeń, to można je opisać słowami takimi jak wydajność, sprawność, oszczędność. Co więcej, mieszkańcy domu nie muszą w żaden sposób angażować się w pracę urządzenia. Po ustawieniu jego parametrów działa ono samodzielnie, automatycznie dostosowując tryb swojej pracy do temperatury panującej w mieszkaniu. Istnieje też możliwość dostosowania ustawień bardziej szczegółowo – np. tak, by urządzenie włączało się i wyłączało określonych godzinach w ciągu doby (np. wyłączało się w ciągu dnia, gdy domownicy są w pracy, a włączało na niedługo przed ich powrotem, aby pomieszczenia zdążyły się ogrzać).


Jeśli chcesz w Ostrołęce kupić i zainstalować pompę ciepła, skontaktuj się z apic. Jesteśmy producentami i dostawcami wysokiej jakości urządzeń grzewczych, które idealnie sprawdzą się zarówno w domach prywatnych, jak i budynkach użytkowych. Zapraszamy do kontaktu!