A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Montaż, instalacja pompy ciepła Otwock

2017/10/12 14:07

To, czy pompa ciepła będzie działała właściwie i skutecznie zapewniała ciepło całemu budynkowi, zależy od trzech czynników:

  • właściwego doboru modelu i mocy pompy ciepła do warunków budynku oraz jego zapotrzebowania na energię cieplną,

  • jakości wybranego sprzętu,

  • prawidłowej instalacji pompy ciepła.


We wszystkich tych kwestiach można zwrócić się do nas – jako producent pomp ciepłajesteśmy w stanie zadbać o to, aby sprzęt działał perfekcyjnie.


Produkcja pomp ciepła, doradztwo, montaż – skorzystaj z naszej oferty w Otwocku


Nasza działalność opiera się nie tylko o produkcję pomp ciepła, ale także o wszystkie kwestie poboczne związane z użytkowaniem tych urządzeń. A zatem: sprzedajmy pompy na terenie całego kraju (przy współpracy z dystrybutorami), świadczymy usługi projektowe, zajmujemy się instalacją (my bądź współpracujący z nami partnerzy), serwisujemy urządzenia, a ponadto oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru sprzętu oraz dofinansowań, które można na niego uzyskać.


Jeśli więc jesteś zdecydowany na zainstalowanie w swoim domu systemu grzewczego opartego właśnie o to nowoczesne urządzenie, możesz bez problemu zwrócić się do nas, a my, po wysłuchaniu Twoich oczekiwań, zajmiemy się już resztą. Na podstawie audytu energetycznego budynku dobierzemy moc pompy ciepła wystarczającą do tego, by skutecznie go ogrzać. Doradzimy też rodzaj urządzenia, który sprawdzi się najlepiej (pompa gruntowa, wodna, powietrzna). Przygotujemy projekt instalacji oraz wykonamy instalację zgodną ze wszystkimi wytycznymi. Ustawimy parametry działania pompy, udzielimy Ci wszystkich informacji dotyczących jej funkcjonowania, a oprócz tego dokładnie poinformujemy, w jakich instytucjach i w jaki sposób możesz starać się o dotację na tę inwestycję. W ramach gwarancji będziemy też serwisować Twoje urządzenie.


Pompy ciepła – sprzedaż i instalacja na terenie całej Polski


Szeroka sieć autoryzowanych partnerów – dystrybutorów i instalatorów – pozwala nam oferować te usługi na terenie całej Polski. Będąc mieszkańcem Otwocka, możesz z nich bezproblemowo skorzystać w każdej chwili. Skontaktuj się z nami – zadzwoń, napisz maila lub wyślij zapytanie za pomocą formularza kontaktowego. Udzielimy Ci wszystkich informacji, których potrzebujesz i pomożemy przejść przez to przedsięwzięcie od początku do końca. Zaufaj liderom branży - serdecznie zapraszamy do współpracy i życzymy udanej inwestycji!