A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Montaż, instalacja pompy ciepła Ozorków

2017/06/27 11:23

Jesteśmy producentem pomp ciepła, ale nie zajmujemy się jedynie ich produkcją. Doskonale wiemy, że osoby poszukujące specjalistycznych urządzeń grzewczych nie będą w stanie samodzielnie zainstalować ich w domu i w związku z tym będą poszukiwały usługodawców oferujących montaż pompy ciepła. Dlatego też nawiązaliśmy współpracę z instalatorami na terenie całej Polski, dzięki czemu nasi klienci, zaopatrując się w jedno z naszych urządzeń, mogą skorzystać także z profesjonalnych usług instalacyjnych wykonywanych zgodnie z zaleceniami producenta.


Dobór, sprzedaż i instalacja pomp ciepła


Oferujemy na sprzedaż różne rodzaje pomp ciepła. Konkretny rodzaj urządzenia dobierany jest indywidualnie, przy uwzględnieniu specyfiki budynku, terenu wokół niego, a także potrzeb przyszłych użytkowników. Nasza pomoc w doborze pompy ciepła dla osób może się okazać bezcenna. Mało kto przecież posiada wiedzę specjalistyczną, by móc samodzielnie dobrać moc urządzenia i jego konkretny model bez obaw o pomyłkę i dobre dostosowanie do wszystkich aspektów inwestycji.


Dlatego polecamy się w tej kwestii. Zwracając się do nas, można otrzymać:

  • poradę,

  • produkt,

  • usługę instalacji,

  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania.


Działając na rynku pomp ciepła najlepiej orientujemy się zarówno w ofercie produktowej i usługowej, jak i w kwestiach formalnych dotyczących tej inwestycji dotacji, które można na nią uzyskać i sposobów starania się o nie. Zachęcamy zatem do kontaktu – zarówno mieszkańców Ozorkowa, jak i innych miast – i liczymy na udaną i satysfakcjonującą dla obu stron współprace.


Ozorków – skontaktuj się z nami w sprawie pomp ciepła


Jeśli nie wiesz, od której strony zabrać się za inwestycję termomodernizacyjną, mogą Ci pomóc informacje zamieszczone na naszej stronie. Znajdziesz tu nie tylko opisy techniczne produktów, które sprzedajemy, ale także informacje na temat etapów montażu pompy ciepła, sposobów starania się o dofinansowanie, sposobu działania poszczególnych urządzeń, przebiegu wykonywania odwiertów itd. Wszystko, co warto wiedzieć o pompach ciepła, staramy się skupiać w jednym miejscu dla wygody naszych klientów. Ponadto służymy poradami przez telefon oraz mailowo. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci zrealizować udaną inwestycję termomodernizacyjną w Twoim budynku. Zapraszamy do współpracy mieszkańców Ozorkowa i nie tylko!