A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Montaż, instalacja pompy ciepła Piaseczno

2017/10/05 14:53

Decyzja o zakupie i zainstalowaniu pompy ciepła nie należy do łatwych – głównie ze względów finansowych. Jest to inwestycja, która wiąże się z dużym wydatkiem, który może wynieść nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Sama pompa ciepła to jedynie część systemu grzewczego. W jego skład wchodzi także dolne źródło oraz ogrzewanie podłogowe, a zatem prace instalacyjne są bardzo rozległe. Istnieją oczywiście różne formy dofinansowań, jako że pompa ciepła jest urządzeniem ekologicznym i wykorzystuje naturalne źródła energii. Wiele osób jednak obawia się tak dużego wydatku, a ponadto ma wątpliwości dotyczące tego, czy zakupione urządzenie rzeczywiście będzie właściwie i wydajnie funkcjonowało i czy na pewno przyniesie oczekiwane korzyści.


Piaseczno: dlaczego instalacja pompy ciepła się opłaca?


Wszystkich tych obaw można się jednak pozbyć, gdy podejmuje się współpracę z rzetelnym producentem i instalatorem pomp ciepła. Dobry jakościowo produkt, atrakcyjne warunki zakupu oraz profesjonalny, bezbłędny montaż – te trzy warunki wystarczą do tego, by z inwestycji w system grzewczy być w stu procentach zadowolonym. Od momentu zamontowania tego urządzenia, każdego roku będzie się zauważało korzyści finansowe widoczne w niskich kosztach ogrzewania domu. Z czasem inwestycja się zwraca, a wygoda użytkowania i bezawaryjność systemu wynagradzają cały trud włożony w realizację tego przedsięwzięcia.


Warunkiem jest jednak to, aby wszystkie prace montażowe były zrealizowane rzetelnie i zgodnie z zaleceniami producenta. Konieczne jest także dokonanie bardzo precyzyjnych obliczeń, na podstawie których dobierze się model urządzenia i jego moc. Błędy popełnione w którejkolwiek z tych kwestii mogą skutkować nie tylko mniejszą efektywnością, ale także z problemami w działaniu urządzenia.


Dlatego też mieszkańcom Piaseczna polecamy współpracę z naszą firmą – apic. Zajmujemy się:

  • produkcją pomp ciepła,

  • pracami projektowymi i instalacyjnymi,

  • doradztwem w zakresie doboru urządzeń oraz uzyskiwania dofinansowań.

Kompleksowe usługi to nie tylko wygoda dla klienta, ale także gwarancja, że wszystkie etapy instalacji przebiegną profesjonalnie i w zgodzie z wytycznymi dotyczącymi określonego rodzaju urządzenia. Zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy więcej szczegółowych informacji na temat naszej działalności i oferty dla Piaseczna.