A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Montaż, instalacja pompy ciepła Piastów

2018/06/11 14:40

Instalacja pompy ciepła to zadanie, którego powinni podejmować się jedynie fachowcy. Zwłaszcza że nie wiąże się ona jedynie z zamontowaniem samego urządzenia w budynku, ale także z przygotowaniem terenu wokół (odwierty) oraz z założeniem instalacji ogrzewania podłogowego, a na końcu także z ustawieniem właściwych parametrów działania i poinstruowaniem właścicieli budynku co do użytkowania zamontowanego sprzętu. Jest to więc inwestycja bardzo rozległa i wymagająca dużej wiedzy oraz umiejętności. Możemy jednak polecić specjalistów, którzy wykonają ją najlepiej, jak to możliwe.


Instalacja pompy ciepła w Piastowie


Dobór pompy ciepła do zapotrzebowania energetycznego budynku oraz potrzeb jego mieszkańców to jedno, jednak jej instalacja to zupełnie inna kwestia. Instalatorzy muszą wykonać wiele prac związanych z wyposażeniem budynku (a konkretniej – z ogrzewaniem podłogowym), a ponadto muszą zadbać o właściwe połączenie wszystkich elementów instalacji. Pompy ciepła różnych producentów mogą różnić się od siebie, dlatego ważne, aby instalacją zajmowały się osoby, które znają wyroby danej firmy, współpracują z nią i stosują do jej zaleceń.


A-pic posiada swoich zaufanych instalatorów na terenie całej Polski. Są to nasi partnerzy, którzy niekiedy zajmują się również dystrybucją naszych produktów. Znają je doskonale, mogą więc zaoferować najwyższej jakości usługi i zapewnić klienta o tym, że wybrane urządzenie będzie działało najlepiej, jak to możliwe.


Jeśli chcesz zainwestować w

  • gruntowe pompy ciepła,

  • wodne pompy ciepła,

  • powietrzne pompy ciepła

i mieć pewność, że zarówno wybór urządzenia będzie trafny, jak i montaż przebiegnie bezproblemowo, podejmij współpracę z nami. Jesteś mieszkańcem Piastowa? Doskonale się składa – w swoim mieście możesz zaopatrzyć się w jedno z naszych urządzeń – czy to za pośrednictwem działającego w okolicy dystrybutora, czy też bezpośrednio od nas – kontaktując się z nami lub dokonując zamówienia on-line. Chętnie udzielimy Ci też szczegółowych informacji dotyczących aspektów technicznych i finansowych montażu, tak abyś mógł jak najlepiej przygotować się do tego przedsięwzięcia. Zadzwoń lub napisz do nas, a wszystkiego się dowiesz. Serdecznie zapraszamy do współpracy!