A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Montaż, instalacja pompy ciepła Pruszków

2017/09/07 08:36

Apic design to polska firma, która oferuje kompleksową obsługę inwestycji w zakresie urządzeń grzewczych – pomp ciepła. Instalacje wykonywane są przy współpracy z certyfikowanymi instalatorami - nasza kadra techniczna jest wykwalifikowana i posiada kompleksowa wiedzę zarówno na temat samych pomp ciepła i ich pracy, jak i na temat ich właściwego montażu na wszystkich etapach. Dzięki temu, że apic design oferuje całościową obsługa inwestycji, nawet najbardziej wymagający klienci są zadowoleni z usług – ponieważ mogą je zlecić jednej firmie, której kompetencje są nie do podważenia. Nasze usługi oferujemy także w Pruszkowie – czytaj dalej i dowiedz się więcej.


Montaż pompy ciepła – podejmij trafną decyzję


Osoby, które chcą zainstalować pompę ciepła w swoim domu, powinny przede wszystkim zbadać, jaki rodzaj urządzenia sprawdzi się najlepiej – pompa gruntowa, wodna czy powietrzna. Będzie to zależne zarówno od tego, jak duży jest budynek i jego zapotrzebowanie na energię cieplną oraz ciepłą wodę użytkową, jak i od warunków terenu wokół domu. Np. gruntowe pompy ciepła można zainstalować jedynie na terenie o dużej powierzchni, nie porośniętym bujną roślinnością. Wodne pompy ciepła do prawidłowej pracy będą potrzebowały wydajnej studni, a powietrzne pompy ciepła sprawdzą się w przypadku budynków o mniejszym metrażu.


Etapy instalacji pompy ciepła


Po wyborze rodzaju urządzenia oraz doborze jego mocy, przychodzi pora na instalację pompy ciepła. Prace montażowe można podzielić na trzy etapy:


  • wykonanie odwiertów pod dolne źródło,

  • przygotowanie instalacji ogrzewania podłogowego oraz wydzielenie“kotłowni” - miejsca, w którym wstawione będzie urządzenie,

  • montaż pompy ciepła.


Pruszków – instalacja pompy ciepła i nie tylko


Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji:

  • doradztwo (dotyczące doboru urządzenia oraz sposobu jego finansowania – np. uzyskiwania dotacji),

  • usługi projektowe (przygotowanie projektu inwestycji na planie budynku),

  • odwierty pod dolne źródło na posesji,

  • instalacja ogrzewania podłogowego,

  • sprzedaż i dostarczenie do klienta zamówionej pompy ciepła,

  • instalacja pompy ciepła,

  • profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju.


Tak szeroka gama usług sprawia, że nasi klienci są w pełni zadowoleni z przebiegu instalacji i chętnie polecają nas innym. Przekonaj się sam, że warto podjąć z nami współpracę. Zapraszamy klientów z Pruszkowa oraz okolicznych miejscowości!