A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Montaż, instalacja pompy ciepła Radomsko

2017/05/23 10:06

Choć wydaje się, że to decyzje inwestycyjne są najtrudniejszą częścią budowy czy remontu domu, to często ostatecznie okazuje się, że wcale tak nie jest. Oczywiście konieczność zdecydowania się na zastosowanie konkretnego systemu grzewczego w domu oraz na wybór producenta i konkretnego modelu urządzenia, np. pompy ciepła, to kłopotliwa sprawa, która wymaga dokładniejszego zapoznania się z tematem, pewnych poszukiwań, researchu informacji, skorzystania z fachowych porad. Jednak tutaj dopiero zaczyna się całe wyzwanie, ponieważ przed inwestorem stoi jeszcze konieczność praktycznego umieszczenia urządzenia grzewczego w domu oraz przygotowania całej instalacji dla budynku.


W przypadku instalacji pompy ciepła niezastąpiona okazuje się pomoc specjalistów – czyli nas! W apic nie tylko sprzedajemy wysokiej jakości pompy ciepła, ale pomagamy w realizacji ich montażu. Jeśli więc mieszkasz na terenie Radomska lub w okolicy, skontaktuj się z nami w tej sprawie, a chętnie wskażemy Ci dostępne możliwości.


Radomsko – postaw na profesjonalny montaż pompy ciepła


Możesz oczywiście o instalację pompy ciepła poprosić osoby, które zajmują się pozostałymi elementami procesu budowlanego czy remontu. Nie jest jednak pewne, czy są to fachowcy także i w tej dziedzinie, przez co w pewien sposób ryzykujesz powodzenie całej inwestycji. Co więcej, nie masz wtedy gwarancji na to, że będą postępować zgodnie z zaleceniami producenta.


Jako producent pomp ciepła postanowiliśmy podjąć współpracę z instalatorami na terenie kraju i to skorzystanie właśnie z ich usług chcielibyśmy wszystkim polecić. Dlaczego? Dlatego, że w ich przypadku istnieje gwarancja tego, że instalacja pompy ciepła przebiegnie zgodnie z naszymi wytycznymi. Ścisła współpraca sprawia też, że mają oni duża wiedzę na temat naszych urządzeń, wobec czego oferują nie tylko wysoką jakość usług, ale i fachowe porady dotyczące użytkowania zakupionych produktów.


Radomsko – zapraszamy do kontaktu!


Wszystkich mieszkańców Radomska, którzy chcieliby zakupić któryś z naszych produktów oraz skorzystać z polecanych przez nas usług instalacyjnych, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy wszystkie informacje na temat montażu pompy ciepła oraz postaramy się najlepiej doradzić w wyborze konkretnego modelu. Dzięki temu przedsięwzięcie zostanie zrealizowane bez komplikacji, sprawnie i fachowo. Czekamy na kontakt!