A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Montaż, instalacja pompy ciepła Sieradz

2017/06/01 12:54

Chcesz wymienić system grzewczy w swoim domu, ale powstrzymuje Cię obawa, czy podołasz takiej inwestycji? Zaufaj fachowcom, a wszystko przebiegnie gładko!


Termomodernizacja budynku to na pewno wielkie wyzwanie, zwłaszcza dla osób, które są laikami w dziedzinie techniki grzewczej i nie mają pojęcia, od której strony się do tego zabrać. W takiej sytuacji najlepiej jest zacząć od przeszukania internetu, gdzie można znaleźć bardzo wiele informacji na temat dostępnych rozwiązań grzewczych dla domu. Jednym z nich jest pompa ciepła – urządzenie działające w oparciu o odnawialne źródła energii, na którego zakup i instalację można otrzymać dofinansowanie termomodernizacyjne. Po zbadaniu zapotrzebowania budynku na energię cieplną, można określić, czy pompa ciepła będzie w jego przypadku trafnym wyborem. Następnie trzeba wybrać dolne źródło, ponieważ na rynku dostępne są różne rodzaje tych urządzeń, wykorzystując różne typy energii. Ostatnim krokiem w tym łańcuchu decyzyjnym jest wybranie konkretnego modelu pompy ciepła o zdefiniowanej mocy pasującej do wcześniej wskazanego zapotrzebowania.


Samodzielnie trudno byłoby podjąć te wszystkie decyzje, a już zupełnie niemożliwa byłaby samodzielna instalacja pompy ciepła w domu. Dlatego też warto już na samym początku tej drogi zwrócić się do specjalistów, którzy zajmą się każdym etapem inwestycji – od prac projektowych, poprzez dobór urządzenia, aż po jego ostateczny montaż.


Sieradz – montaż pompy ciepła rękami fachowców


Jeśli chcesz z takiej usługi skorzystać w okolicach Sieradza, skontaktuj się z apic. Nasi pracownicy i partnerzy są w stanie zrealizować całe przedsięwzięcie w ramach kompleksowej obsługi klienta. Po instalacji pompy ciepła będziesz też miał dostęp do naszej wiedzy i doświadczenia – uzyskując cenne porady na temat użytkowania urządzenia, jak i korzystając z serwisu w ramach otrzymanej gwarancji.


Usługi i produkty apic są skierowane zarówno do osób prywatnych, jak i do firm i instytucji. Zajmujemy się montażem pomp ciepła w budynkach mieszkalnych oraz innego rodzaju budynkach, gdzie spełnią one zapotrzebowanie na energię cieplną. Więcej szczegółów można naturalnie uzyskać, kontaktując się z nami bezpośrednio. Odpowiemy na wszystkie pytania zadane telefonicznie i mailowo oraz udzielimy fachowych porad. Udostępnimy niezbędne informacje na temat naszych urządzeń, ich pracy i parametrów technicznych. Zapraszamy do współpracy!