A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Montaż, instalacja pompy ciepła Skierniewice

2017/05/18 12:52

Chcesz, aby Twój dom ogrzewany był za pomocą nowoczesnej pompy ciepła? Musisz więc dobrze przygotować się do tej inwestycji. Przede wszystkim ważne jest, abyś zebrał wszystkie niezbędne informacje na temat możliwości zastosowania takiego urządzenia w Twoim domu, zapotrzebowania budynku na ciepło oraz dostępnych na rynku rodzajów i modeli pomp. W całym procesie, od chwili zdobywania informacji, aż po montaż pompy ciepła, możemy Ci pomóc. Czytaj dalej i dowiedz się więcej.


Instalacja pompy ciepła – jak się do tego zabrać?


Poniżej przedstawimy w punktach, jakie czynności trzeba wykonać, zanim możliwe będzie użytkowanie zakupionej pompy ciepła:

  • Wybór dolnego źródła – czyli podjęcie decyzji na temat tego, skąd będzie czerpane ciepło. To pierwsza i jedna z najważniejszych decyzji, ponieważ na jej podstawie dobiera się konkretny rodzaj i model pompy. Wybór dolnego źródła musi być poprzedzony analizą otoczenia budynku, a także obliczeniem zapotrzebowania budynku na energię cieplną.

  • Przygotowanie projektu – w którym uwzględniona będzie dokładna lokalizacja inwestycji oraz wszystkie szczegóły techniczne.

  • Instalacja systemu centralnego ogrzewania. To kolejny krok, który trzeba podjąć. Decyzja o tym, jaki system ogrzewania budynku (grzejniki, ogrzewanie podłogowe) będzie najbardziej opłacalny i efektywny przekłada się na późniejsze korzyści.

  • Montaż pompy ciepła – to dopiero ostatni krok całego procesu inwestycyjnego. Niezbędne jest też wcześniejsze przygotowanie oddzielnego pomieszczenia, którym można zainstalować układ roboczy.


Skierniewice – zleć nam montaż pompy ciepła w swoim domu


Jako producent pomp ciepła, oferujemy na sprzedaż najróżniejsze modele tych urządzeń. Jednak jesteśmy też w stanie współpracować z klientami w zakresie instalacji pompy ciepła. Nasi autoryzowani partnerzy na terenie całej Polski realizują usługę instalacyjną zgodnie z naszymi wytycznymi oraz potrzebami inwestorów. Jeśli skontaktujesz się z nami w sprawie zakupu pompy ciepła, pomożemy Ci także zorganizować jej instalację w Twoim budynku.


Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie osoby zainteresowane naszymi produktami i usługami. Mieszkańcy Skierniewic oraz innych miast mają możliwość współpracy z lokalnym instalatorem – wszystkie dane kontaktowe znaleźć można na liście dystrybutorów pomp ciepła apic. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i życzymy udanych inwestycji!