A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Montaż, instalacja pompy ciepła Sochaczew

2018/01/15 18:39

Osoba, która zdecyduje się na zainstalowanie pompy ciepła w swoim budynku, ma przed sobą tak naprawdę dwa główne problemy. Pierwszy z nich to wybór pompy ciepła: jej mocy, parametrów, konkretnego modelu czy nawet producenta. Drugi to kwestie instalacyjne, które dla kogoś, kto nie specjalizuje się w temacie ogrzewnictwa, mogą wydawać się dość skomplikowane. Dlatego warto to zadanie zlecić fachowcom i uzyskać pewność, że montaż będzie prawidłowy, a późniejsze działanie pompy niczym nie zmącone.


Instalacja pompy ciepła w Sochaczewie


Instalacją pomp ciepła w okolicach Sochaczewa zajmują się autoryzowani partnerzy naszej firmy. Współpracujący z nami instalatorzy doskonale znają specyfikę naszych urządzeń oraz wytyczne dotyczące ich montażu. Zachęcamy do zapoznania się z listą dystrybutorów i instalatorów współpracujących z apic na terenie całej Polski. Jeśli skontaktujesz się z nami w kwestii zakupu pompy ciepła, możesz także zapytać o możliwość skorzystania z usług instalacyjnych. Przedstawimy Ci wtedy wszystkie szczegóły oraz odpowiemy na Twoje pytania na temat przebiegu tego procesu, jego kosztów itd.


Dlaczego warto zdecydować się na montaż pompy ciepła?


Instalacja pompy ciepła w domu lub innym budynku użytkowym to doskonałe rozwiązanie z ekonomicznego, funkcjonalnego oraz ekologicznego punktu widzenia. Pompy ciepła to urządzenia, które:

  • działają w sposób wydajny, cichy i tani,

  • nie szkodzą środowisku – wykorzystują odnawialne źródła energii i nie emitują szkodliwych substancji,

  • działają niezawodnie przez wiele lat,

  • pozwalają na dużą oszczędność na kosztach ogrzewania,

  • nie wymagają zaangażowania właściciela budynku – po dokonaniu podstawowych ustawień nie trzeba w żaden sposób ingerować w pracę pompy,

  • są rozwiązaniem bezpiecznym,

  • są objęte programami dofinansowującymi, dzięki czemu można w znacznym stopniu zaoszczędzić na ich instalacji.


Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania większej ilości informacji na temat pomp ciepła – ich parametrów, sposobu pracy, cen czy usług instalacyjnych i projektowych związanych z ich praktycznym montażem. Chętnie doradzimy w wyborze pompy oraz pomożemy sfinalizować całe przedsięwzięcie. Nasza pomoc może się też okazać cenna przy uzyskiwaniu dofinansowania na ten cel. Zadzwoń i dowiedz się więcej już teraz. Zapraszamy!