A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Montaż, instalacja pompy ciepła Tomaszów Mazowiecki

2017/04/25 10:14

Zakup pompy ciepła do jedno. Po zdobyciu określonej wiedzy, zapoznaniu się z ofertą oraz skorzystania z porad w tej kwestii, można bez większego stresu podjąć trafną decyzję. Instalacja pompy ciepła to natomiast zupełnie inna sprawa. Wiąże się z koniecznością przygotowania projektu, zaopatrzenia się w niezbędne surowce, wynajęcia profesjonalnej ekipy instalacyjnej, a także dostosowania systemu grzewczego w całym budynku do tego nowego źródła ciepła. Klienci apic mogą jednak odetchnąć z ulgą – na terenie wielu polskich miast, w tym także Tomaszowa Mazowieckiego, działają autoryzowani przez naszą firmę instalatorzy, którzy zajmą się montażem pompy ciepła, wykonując całą pracę fachowo i sprawnie.


Tomaszów Mazowiecki – jak przebiega instalacja pompy ciepła?


Gdy już na podstawie analizy zapotrzebowania budynku na ciepło dokona się wyboru konkretnego urządzenia, przychodzi pora na montaż pompy ciepła w domu. Można wyróżnić trzy etapy prac instalacyjnych:

  1. wykonanie odwiertów pod dolne źródło,

  2. wykonanie instalacji ogrzewania podłogowego/instalacja grzejników oraz dostosowanie „kotłowni” (pomieszczenia gospodarczego, w którym umieszczone będzie urządzenie),

  3. montaż wybranego urządzenia grzewczego.


Warto skorzystać z możliwości kompleksowej obsługi inwestycji grzewczej. Wykonywane czynności obejmują wtedy: doradztwo w zakresie wyboru dolnego źródła oraz konkretnego modelu pompy, przygotowanie projektu, wykonanie odwiertów pod dolne źródło, montaż ogrzewania podłogowego, sprzedaż oraz instalacja pompy ciepła, a po instalacji – serwis na terenie całej Polski.


Jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom taką opcję, ponieważ podjęliśmy współpracę z licznymi partnerami na terenie kraju. Zajmują się oni obsługą inwestycji zgodnie z wytycznymi producenta, dzięki czemu instalacja pompy ciepła odbywa się bez komplikacji, urządzenie działa sprawnie i przez lata właściwie spełnia swoje role. Jeśli natomiast chodzi o serwis urządzenia, przysługuje on w ramach udzielonej gwarancji. Może się odbywać zdalnie lub - jeśli pojawia się taka konieczność – stacjonarnie. Obejmuje teren całej Polski. Wszystkie szczegóły na ten temat można oczywiście uzyskać, kontaktując się z nami bezpośrednio. Z nami montaż pompy ciepła w Tomaszowie Mazowieckim lub okolicach to nie problem. Zainwestuj w ekologiczne rozwiązanie grzewcze i skorzystaj z naszej pomocy w dążeniu do oszczędności. Zapraszamy!