A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Montaż, instalacja pompy ciepła Wieluń

2017/06/14 08:02

Instalacja pompy ciepła to jedna z najbardziej opłacalnych inwestycji termomodernizacyjnych, jakich można dokonać. Jeśli po wykonaniu audytu energetycznego budynku i przebadaniu terenu wokół niego okaże się, że możliwe jest wykonanie odwiertów i zainstalowanie jednej z oferowanych na rynku pomp ciepła, to zdecydowanie warto dokonać takiej inwestycji. Przyniesie ona bardzo duże oszczędności względem dotychczasowego sytemu grzewczego, a możliwość skorzystania z dofinansowania sięgającego nawet 40% wysokości kosztów kwalifikowanych sprawia, że opłacić zakup i instalację pompy ciepła będzie znacznie łatwiej.


Kto w Wieluniu zajmuje się sprzedażą i montażem pomp ciepła? Firmą działającą na tym terenie jest apic, producent pomp ciepła, który współpracuje z licznymi dystrybutorami i instalatorami w całej Polsce. Dzięki temu z produktów apic oraz z oferowanych przez autoryzowanych partnerów firmy usług instalacyjnych może skorzystać każdy mieszkaniec Polski, niezależnie od swojej lokalizacji.


Wieluń – montaż pompy ciepła zgodnie z wytycznymi


Podejmując współpracę z instalatorami dbamy o to, aby procedury instalacji pompy ciepła były zachowane. Dlatego też zlecając usługę jednemu z naszych partnerów, klient ma gwarancję tego, że zadanie zostanie wykonane prawidłowo, a pompa ciepła będzie dzięki temu niezawodnie działała. Warto zapoznać się z listą naszych partnerów i sprawdzić, który z nich oferuje swoje usługi najbliżej.


Jako producent pomp ciepła dbamy o wszystkie aspekty naszej działalności. Nasze produkty to gwarancja najwyższej jakości, co potwierdzają przyznane im certyfikaty. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, którzy wiedzą, w jaki sposób dokonać bezbłędnego montażu pomp ciepła, które dostarczamy na rynek. Co więcej, w wyjątkowy sposób dbamy o obsługę klienta – kontakt, przepływ informacji, atmosferę współpracy.


Oferujemy także pomoc wszystkim tym, którzy chcą uzyskać dofinansowanie na cele termomodernizacyjne. Chętnie udzielimy informacji na temat tego, jak starać się o dotację, komu ona przysługuje, jaka jest jej maksymalna kwota i w jaki sposób dopełnić formalności.


Jeśli poszukujesz pompy ciepła w Wieluniu i chcesz skorzystać z kompleksowych usług związanych z jej montażem, skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich informacji, odpowiemy na Twoje pytania, skontaktujemy Cię z instalatorami reprezentującymi naszą firmę w Twojej okolicy. Czekamy na kontakt!