A-pic
pompy ciepła
apic innowacyjne i inteligentne rozwiązania grzewcze

Montaż, instalacja pompy ciepła Wołomin

2018/01/03 15:22

Instalacja pompy ciepła jest bez wątpienia rozwiązaniem idealnym dla osób oszczędnych. Jak wiadomo, ogrzewanie budynku wiąże się z dużymi kosztami. Jednakże zdrowie domowników oraz komfort, który odczuwają, przebywając wewnątrz domu, jest najważniejszy. Dlatego też właściciele domów dokładają wszelkich starań, aby system ogrzewania, który stosują, działał sprawnie i bezawaryjnie, a przy okazji ekonomicznie i bez zbędnego obciążenia dla kieszeni. Do tych najbardziej opłacalnych zarówno pod kątem użytkowym, jak i finansowym rozwiązań należą pompy ciepła, a ich instalacja jest coraz częstszą decyzją wśród polskich inwestorów.


Montaż pompy ciepła – inwestycja, która się opłaca


Jak oszczędza się na pompie ciepła? Oczywiście koszty zakupu i montażu urządzenia nie należą do najniższych, choć także i tutaj da się coś zaradzić – można bowiem uzyskać dofinansowanie na ten cel ze środków publicznych. Jednak tak naprawdę prawdziwa oszczędność objawia się dopiero w momencie, kiedy zaczyna się korzystać z tego urządzenia. W tym aspekcie ważne są następujące fakty:

  • pompa ciepła wykorzystuje odnawialne źródła energii – nie naraża więc właścicieli budynku na wysokie koszty ogrzewania związane z użyciem energii elektrycznej czy też z ogrzewaniem domu materiałami opałowymi;

  • pompa posiada 5-letnią gwarancję producenta, w ramach której dostępny jest darmowy serwis urządzenia, a właściciel nie ponosi żadnych kosztów napraw ani konserwacji,

  • koszty ogrzewania domu gwałtownie spadają (w porównaniu do ogrzewania przy użyciu np. drewna, oleju, gazu), a użytkownicy mogą się cieszyć pełnym komfortem cieplnym.


Już po pierwszym sezonie grzewczym od momentu instalacji pompy ciepła zauważalna jest kolosalna różnica w kosztach ogrzewania budynku. Inwestycja szybko się zwraca, o czym mogą zaświadczyć osoby, które zdecydowały się na nią w przeszłości, a obecnie czerpią z niej same korzyści.


Wołomin – dowiedz się więcej o instalacji pompy ciepła


Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o tym:

  • jak działa pompa ciepła,

  • jak przebiega montaż urządzenia,

  • jakie są koszty zakupu i instalacji,

  • jakie są dostępne rodzaje i modele pomp ciepła,

  • jaki rodzaj pompy najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego budynku,

  • gdzie możesz kupić profesjonalny sprzęt w okolicach Wołomina,

skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie te pytania. Zapraszamy do współpracy z apic design!